- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Firma Pustil
Jaké máte zkušenosti stouto firmou a jejich výrobky předem díky za odpovědi.
Autor diskuse: Mitchell - Profil , 17.3.2006 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
(bedna) - Profil | Út 5.2.2013 21:13:13
don Ferrari >> To jsem zaregistroval,ale stejně mě to připadlo jako lákadlo.Mít od všeho tři max pět kusů,to je jako leták z kauflandu.Může to tam být,ale pravděpodobnější je,že už to tam není.-)-)-)
A navíc,á valím aroco a jsem pořád na míň.-)
A navíc,á valím aroco a jsem pořád na míň.-)
don Ferrari - Profil | Út 5.2.2013 21:06:05
(bedna) >> vše je skoro pryč, třeba esence měl za 100,- Kč 250 ml
(bedna) - Profil | Út 5.2.2013 21:03:07
paulis >> A co ti tam připadá jako výprodejová cena,já to projel celý a za ty ceny co má u toho uvedený to seženu běžně u konkurence a něco i levněji.
Není výprodej jako výprodej.-)-)-)
Není výprodej jako výprodej.-)-)-)
Bobertik - Profil | Po 5.3.2012 21:27:13
Miláno BRH >> jak už jsem psal, pokud je to tak jen tak dál.
Prchlajs - Profil | Po 5.3.2012 21:25:28
Vágus >> Si dojdi na plast.chíru tam ti je zkrátěj woe:-))No na tyhle srač.ky dobrý.
chesper - Profil | Po 5.3.2012 21:08:46
Šlapeto - 5.3.2012 8:10:01 >> s těma rukama simě rozesmál , ale máš pravdu ten 70 nemá ani omylem ale jinak každá ryba potěší i taková 70
Vágus - Profil | Po 5.3.2012 20:11:33
Arsenal >> Díky za podporu a ruce mám fuck trochu větší, nebo alespoň když jsem chtěl chodit na lekce kytary, tak mi učitel rovnou řekl, ať se na to vyseru, bo bych mačkal dvě a více strun najednou :-D A jinak nemám zapotřebí si vymejšlet a jestli mi někdo nevěří, tak ať mi trhne nohou. Mě těší hlavně to, že jsem tam nemrznul zbytečně a mé oblíbené nástrahy mě v tom nenechaly.
Arsenal - Profil | Po 5.3.2012 15:36:59
El Duffus >> Nééé,v pohodě.Nemaž.S fotkami,kdo to umí,se dá pohrát.
Hodně fotek jsem viděl s tzv.přesnými mírami a tak u 10% ze všech bych tomu věřil.Neměřím,že mám metr na rybě,ale měřím pod rybou.
Hodně fotek jsem viděl s tzv.přesnými mírami a tak u 10% ze všech bych tomu věřil.Neměřím,že mám metr na rybě,ale měřím pod rybou.
Miláno BRH - Profil | Po 5.3.2012 15:30:42
michu >> jasný. Sušení jsem zkoušel, ale i tak. V teplé vodě prostě drželi málo. Každopádně na stoják myslím hodně dobrý!
michu - Profil | Po 5.3.2012 12:08:58
Miláno BRH >> to máš recht, v hotovce ti albumin moc nepomůže :-D
leda to nechat trochu více proschnout...
leda to nechat trochu více proschnout...
Miláno BRH - Profil | Po 5.3.2012 12:08:13
Bobertik >> osobně jsem se s borcem co vyrábí pustila párkrát setka a mohu o něm říct jen to, že by se od něj obchodníci mohli učit! Jeho jednání je maximálně profesionální a pokud jedná s každým tak jako jednal se mnou tak o něm vemi brzy hodně uslyšíme! Je to profík co ví co dělá a neni to hlavně žádnej namachrovanej kaprař!
Miláno BRH - Profil | Po 5.3.2012 12:05:25
michu >> to jo, ale jak ho nacpu do hotový koule? Směs nekupuju. Nebaví mě to koulet.
michu - Profil | Po 5.3.2012 11:32:30
El Duffus >>jo chytám ho už docela dlouho...mě se nejvíce líbí tuna/spice, ale salmona jedu taky...
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9947
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
















