Firma Pustil

Jaké máte zkušenosti stouto firmou a jejich výrobky předem díky za odpovědi.
Autor diskuse: Mitchell - Profil , 17.3.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

NXOF - Profil | So 3.3.2012 14:24:03

michu >> Jaké máš vyzkoušené AMK?A co jeho esence?dík

    NPellets - Profil | So 3.3.2012 14:21:39

    Dobrý den, koukám, že se tady debatuje o mně, tak mi to nedá, abych se k diskuzi nevyjádřil:
    Na každé službě je vždy možnost něco zlepšovat a nikdy nemůžete zcela vyloučit nějaký nedostatek. Ve svojí databázi jsem vyhledal, že 97% objednávek z roku 2011 bylo vyřízeno v termínech uvedených na webu. Zbylá 3% mne velmi mrzí a byla způsobena buďto na straně pošty, nebo nějakou mojí chybou. V takovém případě se snažím se zákazníky komunikovat a vzniklý problém řešit. Jsme lidi a toto se zkrátka někdy může stát, zvláště v případě, kdy se sejde velké množství objednávek najednou.
    Za kvalitu krmení ručím a těší mne vaše pozitivní reakce. Na druhou stranu si myslím, že tak ostrá slova ze strany uživatele Unca nejsou na místě, protože jsem poctivý člověk a skutečně dělám maximum pro spokojenost zákazníků.

      Nmichu - Profil | So 3.3.2012 13:14:28

      dřív jsem si dělal vlastní směsi ze surovin od této firmy a chytal krásné ryby, poslední 2 sezóny kupuji nabízené směsi a k tomu určené AMK. Za ty 2 sezóny to jistě bylo kolem 100kg suchých směsí a musím říct, že jsem opravdu spokojený.
      Tak jak tady zaznělo, tak jednu dobu trochu vázly dodávky, kdy balík přišel o chlup později, než bylo domluveno, zato však s nějakým bonusem navíc...férové.
      Nadruhou stranu jsem zažil výpravu, kdy nám docházely koule a proto jsme zavolali p. Sklenářovi že potřebujeme 15kg a druhý den už bylo boilie na cestě vlakem a my si je mohli vyzvednout na nádraží...

        NPvl - Profil | So 3.3.2012 11:08:14

        Je mi celkem jedno jak to u něho funguje .Je zajímavé ,že někdo si stěžuje jiný chválí . Proč tomu tak je - nebo může být ?

          Ncarpio10 - Profil | So 3.3.2012 11:01:38

          beru od Pustila už dva roky a mám zatím nejlepší výsledky, co se týká kvality,tak top krmení,doporučuji , Red Salmon, Olineň a Red pelety mi fungují famozně, odběr a objednávky dělám po telefonu s Pustilem a vždy jsem dostal vše tak jak mi slíbil,osobní odběr, e-shop nemužu posoudit,protože ho nevyužívám.
          Ceny má opravdu dobré a jelikož na tom nemá tolik co ostatní,tak je jasné , že chodí ještě do práce,
          každý se musí v dnešní době uživit

            NXOF - Profil | So 3.3.2012 11:01:33

            Unca >> Máš pravdu, měl jednat fér.Jinak asi podle svých možností funguje dál, objednával jsem v srpnu 2011.Trošku mám obavu u některých věcí, že jsou to ležáky..přece jen nebude mít takový odběr, jako jiné větší firmy.

              NUnca - Profil | So 3.3.2012 10:33:25

              XOF >> Já se potom bavil s lidma z Prahy, co pana Sklenáře znají osobně a oni mi říkali, že prej se dostal do nějakejch problémů. V pohodě, to může stát každymu. Ale měl to napsat rovnou, že mi bohužel nic nepošle a nepsat že už je to na cestě. Mrzí mě to, protože produkty má fakt super.

                NXOF - Profil | So 3.3.2012 10:27:03

                Unca >> Já jsem od něj bral pelety, extrakty a tekutou potravu.Byl jsem spokojen.Koukal jsem i na jeho aminokomplexy, ale zatím jsem na vážkách.Podle toho co píšeš, tak budou asi ok.Ten boilies mix red salmon je asi dobrej, slyšel jsem to od více lidí.S dopravou jsem to měl naštěstí v pořádku, proběhl osobní odběr.Nechápu jednání f. Pustil, v tvém případě...ale jak píšeš, výrobců je dost.

                  Nretrívr - Profil | So 3.3.2012 10:02:40

                  Mitchell - >> Ve svém okolí jsem nezaznamenal. Jsem nevzdělanec , neznám.

                    NUnca - Profil | So 3.3.2012 9:37:01

                    paulis >> Věřím ti, ale moje zkušenosti s Pustilem sou špatny. Už od něj nic nechci. Pokud mi někdo opakovaně lže v mailu, že mi něco poslal a přitom nic neposlal, tak ať si své zboží nechá. V dnešní době je na trhu hodně jiných výrobců, co mi svoje zboží rádi prodají.

                      Npaulis - Profil | So 3.3.2012 7:25:01

                      Unca >> Mynulou sezonu jsem měl obědnané extrakty na vyskoušení a došli v poho.Tenkrát bojlí dělal doma ručně a taky bylo spoždění ale omluvil se že má toho moc.Mýval v nabýdce větší množstvý za fatastickou cenu a jestli si to velké množstvý obědnalo najednou moc lidí tak asi nestíhal.Co vím tak se tím neživý chodí do práce a nabýzí zboží za suprovou cenu.Tady se můžeš podívat aspoň kolik natom vydělávají ostatní.

                        NUnca - Profil | Pá 2.3.2012 19:57:40

                        paulis >> Jo jo, to sem dělal několikrát. A nikdy mi nic nedošlo.

                          NKarásek22 - Profil | Pá 2.3.2012 19:57:01

                          Môžem potvrdiť Red salmon zmes fakt super ale 4 roky späť sme nato s kamošmi chytali a šlapal parádne aj v chladnej vode okolo 6°C

                            Npaulis - Profil | Pá 2.3.2012 19:41:05

                            Unca >> Si ho obějednej přes E-schop.

                              NUnca - Profil | Pá 2.3.2012 19:22:41

                              paulis >> Jo, taky se mi moc líbil. Bohužel už ho asi nikde nekoupím. :-(

                                Npaulis - Profil | Pá 2.3.2012 19:21:13

                                Unca >> Parťák si bral 20kg nakoulenýho salmona a přechytal nás na týdení chytačce-ale já jsem nakonec před odjezdem lopl největšího na C4.Red Salmon to je věc.

                                  NUnca - Profil | Pá 2.3.2012 15:33:01

                                  XOF >> Hlavně mix Red Salmon. Kupoval sem si ho a šoulel si z něj doma boilí. Fakt super. Přidával sem do něj AMK firmy Pustil. Zkoušel sem i Brusinku od Pustila, ale už nevím s kterym mixem. Tušim měl v nabídce nějakej mix ptačích zobů, tak asi s ním. Promiň, je to už nějaká doba. Už si to přesně nepamatuju. Ale mix Red Salmon mi ještě doma nějakej zůstal.

                                    Npaulis - Profil | Pá 2.3.2012 15:13:37

                                    meteor >> Děkuji.

                                      NMOBIDIK - Profil | Pá 2.3.2012 13:51:45

                                      Pavao >> No ceny má zajímavý chtěl jsem vědět kvalitu....

                                        NPavao - Profil | Pá 2.3.2012 13:48:50

                                        MOBIDIK >> to nemůžu sloužit! Brával jsem od něj hotové bojlí nebo směsky a doma jsem si to doladil dle svého /vejce ,játra a pod./.