Firma Pustil

Jaké máte zkušenosti stouto firmou a jejich výrobky předem díky za odpovědi.
Autor diskuse: Mitchell - Profil , 17.3.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

NMOBIDIK - Profil | Pá 2.3.2012 13:38:43

Pavao >> A co tekutý věci....

    NPavao - Profil | Pá 2.3.2012 13:33:03

    Musím souhlasit s Uncou. Dodávka vázne, ale jinak ty bojlí směsky /bojlí /, jsou hodně slušné. Dříve jsem si majitele vždy raději vyčíhl na některé výstavě a tam jsem i nakoupil. Zkouším a zkoušel jsem mnoho firem a tahle je jedna z tech lepších.

      NXOF - Profil | Pá 2.3.2012 12:46:57

      Unca >> Můžu se zeptat s jakými výrobky máš konkrétně zkušenost?

        NUnca - Profil | Pá 2.3.2012 10:15:43

        Osobně mám s výrobky firmy Pustil dobré zkušenosti. Bohužel s firmou jako takovou velice špatné. Když sem si objednal AKM, poslali mi esence. Neřešil sem to. Za ty starosti s reklamací mi to nestálo. Poslal sem další objednávku a přišlo mi jen potvrzení. Dva měsíce sem čekal jestli něco dojde. Nic. Psal sem maily a v odpovědi mi pan Sklenář psal, že už objednané zboží poslal. Na telefonáty nereagoval. Nakonec nic nepřišlo. Jak řikám, výrobky dobry, ale stejně už si od firmy Pustil nikdy nic neobědnám. Škoda.

          Nmeteor - Profil | Pá 2.3.2012 10:09:11

          paulis >> ach jo, jsi líný hledat anebo to neumíš? Příště využij služeb strýčka Google (ani ten v podstatě nebyl třeba) a dozvíš se, co chceš vědět :-)

          http://www.bvv.cz/rybareni/rybareni-2012/prihlasene​-firmy/

            NEl Duffus - Profil | Pá 2.3.2012 9:58:21

            klob >> dobrý motto, jak dlouho se to dá utáhnout, kašlat na práci a lapat kapříky?

              Npaulis - Profil | Čt 1.3.2012 20:54:27

              Strnda >> Nebude tam.

                Nklob - Profil | Čt 1.3.2012 20:45:20

                zkousel sem mnoho vyrobcu a muzu rict ze robertovi koule sou suverene nejlepsi chytam na to 2 roky a maximalni spokojenost . kam se hrabou nikl krasa atd je to jen sit za sileny love

                  NStrnda - Profil | Čt 1.3.2012 20:44:14

                  paulis >> tak nevolej nedozvis se vysledek...

                    NStrnda - Profil | Čt 1.3.2012 20:43:42

                    chesper >> Ahoj co se tyce ryb moucek tak jsou opravdu zruseny Robert bude prodavat jen co je na strankach...(mixi,AK,pelety atd.)

                      Npaulis - Profil | Čt 1.3.2012 20:42:40

                      Strnda >> Nezavolám.

                        NStrnda - Profil | Čt 1.3.2012 20:39:15

                        paulis >> zavolej mu!

                          Nsanov - Profil | Čt 1.3.2012 20:01:27

                          pustila jsem objevil nedavno, tezko rict jestli funguje,sortiment neni velky (tim lip stejne si clovek nevybere,to je jako nekolikastrankovy listek v hospode),vypada to zajimave,ale stejne si myslim ta kulicka je v poradi nekde jinde,cena se da akceptovat!(velke baleni cena je uplne jinde!)

                            Npaulis - Profil | Čt 1.3.2012 19:59:41

                            chesper >> Už minulí rok je zrušil.

                              Nchesper - Profil | Čt 1.3.2012 19:58:33

                              poraďte někdo neužu na e shopu u pustila najít rybí moučky

                                Npaulis - Profil | Čt 1.3.2012 19:54:45

                                don Ferrari >> Budu muset cvaknout poštovný.Jako každý rok.

                                  Ndon Ferrari - Profil | Čt 1.3.2012 19:51:44

                                  paulis >> napiš mu, zavolá Ti zpět

                                    Npaulis - Profil | Čt 1.3.2012 19:48:49

                                    Strnda >> Ok nechce se mě čekat na odpověd.

                                      NStrnda - Profil | Čt 1.3.2012 19:38:05

                                      paulis >> Zdarec myslim ze Robrt na BVV nebude,zkus mu napsat....

                                        NRados - Profil | Čt 1.3.2012 19:37:53

                                        paulis >> nebude