Mohykáni pod Pálavou

Diskuse k rybářskému videu Mohykáni pod Pálavou

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2016

NHeršvec - Profil | Čt 10.3.2016 15:13:51

šroťa >> moje chyba, blbě jsem se podíval

    NKocháč - Profil | Čt 10.3.2016 15:07:20

    kakr >> Nu dobrá, tak možná i zaváželi a možná i označovali lovná místa. Ale svět se mi nezhroutí. Dělal jsem horší věci, třeba občas zaspal a to se mi dělo asi tak 5 let v kuse než jsem se rozhodl, že už nikdy nezaspím :o))))

      Nhraji - Profil | Čt 10.3.2016 15:02:32

      Alex dvaka >> kolego, přečti si prosím ustanovení BP. Nikdo nikde nezakázal nahazování, ani ze břehu, ani z loďky. Ale na D5 je zakázáno zavážení. Tečka.

        Ndosec - Profil | Čt 10.3.2016 14:57:03

        kakr >> ještě jsi zapoměl jak se zmínil o bójce 😊

          Nšroťa - Profil | Čt 10.3.2016 14:54:46

          Heršvec >> Reagoval jsem na to s tim samosekem. Ty pak že si mám dát facku nevim co řešíš. Do hlavy ti nevidim. Každopádně si dej voraz chytráku a nevandruj tu do mě. Spadávací olovo není nikde zákázané a tak nevim proč bych měl řešit jestli jich tam zůstane 5 po utržení nebo 5 po záběrech. A do kocháče se tu nikdo nenaváži tak se nauč číst. Děkuju

            NKnapík - Profil | Čt 10.3.2016 14:53:22

            kakr >> ahoj, jak se v tom mám orientovat, to znamenám, že budu-li lovit čeřínkem, musím ještě nahodit pruty, abych s nimi mohl bez prodlení manipulovat, vychází mi z toho tedy to, že pokud lovím pouze do čeřínku, nemohu regule uvedeného předpisu naplnit .-)
            Ale jak jdu lovit čeřínkem, vždy s sebou raději nosím pean ...

              Nukara tuka - Profil | Čt 10.3.2016 14:50:34

              Alex dvaka >> Tohle je samosek:https://www.youtube.com/watch?v=P1yQa_k2YPE

                NHeršvec - Profil | Čt 10.3.2016 14:47:42

                šroťa >> Já netvrdim, že tam má samosek a Kocháč taky ne, takže nevim co tu štěkáš

                  NFRANK71 - Profil | Čt 10.3.2016 14:42:46

                  Alex dvaka >> s takovým to názorem tě rozseká i senilní člen výboru, nejmenované organizace.:-) :-) :-)

                    Nšroťa - Profil | Čt 10.3.2016 14:42:40

                    Heršvec >> facku? Za to že někdo neví co je samosek? :D Proberte se :D Žádný samosek tam nemají jen troubák bez znalostí ve všem vidí problém. "Neumim chytit tak velkou rybu? Tak budu kritizovat ty co ano a budu dobrej" MRKařskej poddruh lidí.

                      Nšroťa - Profil | Čt 10.3.2016 14:40:25

                      PYTLAKS >> kolik si myslíte že tam těch olov za den zůstane po záběrech? Hledat problémy kde nejsou :)

                        NAlex dvaka - Profil | Čt 10.3.2016 14:38:07

                        hraji >> jak teda dostaneš z lodě nástrahu do vody když nemůžeš zavážet? i puštění olova bez švihu je nához

                          NMaxwell - Profil | Čt 10.3.2016 14:35:08

                          kakr >> teď teda fakt nevim, zda jsi tak hloupej, nebo tak chytrej .-)

                            Nspydy - Profil | Čt 10.3.2016 14:32:20

                            Viktorin >> presne toho se bojim

                              Nkakr - Profil | Čt 10.3.2016 14:16:42

                              Maxwell >>
                              Právě naopak, jen cituji co kdo řekl a napsal. Co je na tom zavrženíhodného?

                                NViktorin - Profil | Čt 10.3.2016 14:16:25

                                Rybářská stráž by odpadávací olovo asi neřešila. Ale až se o těchto praktikách známých kaprolovců dozvědí na nepatřičných místech, tak dopadneme tak jak dopadli myslivci s lovem kachen. A odskáčeme to všichni. Včetně brčkařů a vláčkařů.

                                  NMaxwell - Profil | Čt 10.3.2016 14:12:22

                                  kakr >> ty už jsi jak ti novináři, vytrhuješ slova z kontextu a použiješ, jak se ti to hodí...

                                    NViktorin - Profil | Čt 10.3.2016 14:00:33

                                    Zatím marně zde očekávám diskusi o tom pomocném splávku, který jsme měli možnost vidět ve videu několikrát v akci. Určitě dobrá vychytávka, hlavně v případě zavážení a zdolávání z lodě (kotvičkování).

                                      Nhraji - Profil | Čt 10.3.2016 14:00:08

                                      Alex dvaka >> lov ryb z lodě a zavážení jsou totiž dvě naprosto rozdílné činnosti. Tak proto.

                                        NAlex dvaka - Profil | Čt 10.3.2016 13:55:36

                                        kakr >> tak to už je fakt slovíčkaření.... nechápu,pokud je v soupisu revíru povolen lov z lodě, proč by tam mělo bejt eště napsáno : zavážení nástrah povoleno.... kam se poděl selskej rozum