Mohykáni pod Pálavou

Diskuse k rybářskému videu Mohykáni pod Pálavou

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2016

kakr - Profil | Čt 10.3.2016 13:29:08

Kocháč - 10.3.2016 11:19:54 >>
Jak deklarovali, tak chytali dle zákona - konec tvého citátu.

Pusť si video a v 16:50 zazní slůvka -"nahodit, nebo zavést"- inu chybička se vloudila.
Tím se řeší nařčení ze zamořování vody olovem.
Nicméně stále platí -

X. Zavážení nástrah:

Na revírech MRS je zavážení nástrah zakázáno vyjma těch revírů, kde je v popisu revíru vysloveně uvedeno "Zavážení nástrah povoleno". Tam, kde není zavážení nástrah povoleno, je možné dopravení nástrahy do místa lovu pouze nahozením rybářským prutem.

V popisu revíru se o zavážení nástrah nic nepíše...
Tak jak je to se zákonností? Zaváželi, nebo nahazovali?

Ale kapry kluci kaprařský nalapali hodně slušný vo tom žádná.

    Jirka75 - Profil | Čt 10.3.2016 13:28:17

    Bomba video, krasne ryby. Jarda je borec.

      Heršvec - Profil | Čt 10.3.2016 13:04:56

      Něco jsem ohledně samoseku našel, je to dokonce odtud z mrku. No...myslim, že takhle by to mohlo fungovat...a "šroťa" ty si dej facku

        Danda05 - Profil | Čt 10.3.2016 13:00:56

        Honza. >> ale kolego, samosek není když je kulička mimo háček nebo ta montáž okolo, to je úplně něco jiného :D :D tak si to aspoň zjisti :))

          Alex dvaka - Profil | Čt 10.3.2016 12:49:29

          taky nevim jak to vypadá a to chytám přes 20 let

            PYTLAKS - Profil | Čt 10.3.2016 12:48:14

            šroťa >> utrhnůt a nechat úmyslně ležet je velký rozdíl:-)

              Heršvec - Profil | Čt 10.3.2016 12:25:32

              Kocháč >> Kurňa...tak ten samosek bych chtěl někdy vidět v praxi :-D

                šroťa - Profil | Čt 10.3.2016 12:24:21

                Honza. >> Samosek? :D :D :D: D :D :D :D :D :D :D Asi nevíte jak takovej samosek vypadá :D :D :D To jsem ještě neviděl. Neználek kritizuje :D No má úcta. Pane Vy by jste měl mít sochu protože vaše bl*ost je do nebe volající. :D

                  šroťa - Profil | Čt 10.3.2016 12:06:16

                  milanpindryc >> To nevim nekoukal jsem na to video. Je možný že šutry... I kdyby olova neviděl bych v tom tu obrovskou tragedii jako ostatní.

                    šroťa - Profil | Čt 10.3.2016 12:04:11

                    spydy >> řešíš nesmysly, kolik olov se tam utrhá... nedělejme z komára velblouda.

                      šroťa - Profil | Čt 10.3.2016 12:02:00

                      Carpkiller >> je mi to fuk :D Používám stejnou montáž...

                        Kocháč - Profil | Čt 10.3.2016 11:19:54

                        Honza. >> Ale samosek není to, co si myslíš. Je to prostě x desítek let stará záležitos, kdy se jedná o pružinu, která po záběru ryby a uvolnění závlačky vymrští prut a zasekne rybu.
                        Čekám, že si asi své přidá MRKnato, pokud se této diskuse dohmátne a bude veselo.

                        A už si jede osádka MRKu svou. Někdo závidí a někdo nemůže rozdejchat reklamu na Biosquid a plovky ananas :o)))

                        Jasně, že se jedná i o video sloužící k podpoře prodeje produktů f. Jet fish. A proč ne? Je to i o reklamě, o nádherných rybách. Kluci loví každý na dvě hůlky. Jak deklarovali, tak chytali dle zákona. Prostě to v noci smotali. Podle mě je to mnohdy i ku prospěchu věci nechat místo odpočinout a zbavit vodu vlasců. Může to mít vliv na důvěru ryb. Nejsou neustále chytané a mají i trochu toho klidu na získání důvěry. Z lodě se to dá řešit i tak, že má rybář možnost chytat ve 360ti stupních a může místo opustit i v průběhu lovu.
                        Viděl jsem lepší videa, ale nikdy ne takový masakr, co se trofejí týče. Prostě to trefili a umí.

                        Kdo chce, Biosquid koupí, kdo nechce nekoupí. Jak jednoduché.

                        Mně se ještě líbí to, že kluci ukázali, že se nemusí ukotvit u vrat nebo na korytě, aby nachytali. Plocha D5 je obrovská a pokud tam nějaká ta loď přibude a tlak se i díky videu rozšíří na větší plochu, bude to jen ku prospěchu. Podle mě dobrý počin.

                          Radek Š - Profil | Čt 10.3.2016 11:08:52

                          Chtěl bych poděkovat za pěkné video chlapcům z JetFish a vzkazat všem rybářům, chraňme si klenoty českých svazovek, ne jen Pálavu. Nebudeme muset v budoucnu jezdit za kapry tisice kilometrů !

                            spydy - Profil | Čt 10.3.2016 10:27:40

                            šroťa >> bud odpadavaci olovo a kolik jich tam "zkrmili"? a jestli davali kamen tak nenahazovali :D me jde o to, ze chranit vodu tim ze ji budu "krmit" olovem? :D

                              kakr - Profil | Čt 10.3.2016 10:22:45

                              Honza. >>
                              Fakt?

                              2. Lov ryb na udici, na plavanou, na položenou nebo čeřínkováním může být prováděn jen za předpokladu, že osoba provádějící lov je u udic přítomna tak, aby s nimi mohla bez prodlení manipulovat. Nesmí být použit systém samoseku.

                                Honza. - Profil | Čt 10.3.2016 10:11:53

                                ještěže už nám z rybářskýho řádu zmizela ta úplně nesmyslná formulace o zákazu samoseků, aby nám kluci trysko-rybí zbytečně nemohli přijít o povolenky, kdyby se našel nějaký porybný-šťoura...

                                  Milan Jaroš - Profil | Čt 10.3.2016 8:49:55

                                  Viktorin >> Myslím že to nebude tak hrozný.To že tam plavou velký ryby a v hojným počtu se přeci dávno ví. Video se mi líbylo i když je v něm reklama na kuličky.Bez toho by to video nevzniklo.

                                    milanpindryc - Profil | Čt 10.3.2016 8:14:57

                                    šroťa >> To je docela prasarna ne? 1 zaber = 100g olova na dne? Ale jinak teda fakt nadherny video, snad pouzivali jako zatez sutr(kamen).

                                      Dalas - Profil | Čt 10.3.2016 7:41:32

                                      a za celý film se ani jednů nenapije, furt enom kapři)

                                        Viktorin - Profil | Čt 10.3.2016 1:11:06

                                        Jaroslave, Jaroslave. Miluji Pálavu, ale za prodej kuliček jsi ji prodal.