Mohykáni pod Pálavou

Diskuse k rybářskému videu Mohykáni pod Pálavou

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2016

Ncarpjena - Profil | St 9.3.2016 23:35:47

Pecka!! a rybačka snů na České svazovce. Gratulace chlapy :-)

    Nryba domácí - Profil | St 9.3.2016 22:44:00

    Jaroslave, Jaroslave, tak se ti to povedlo. Já samozřejmě vím, že zázračná kulička neexistuje a že kapr žere všechno a že nejdůležitější je místo a štěstí a že nepodléhám reklamní masáži a že....Tak já si teda ten pytlik a plofku na letošek pořídím :-))

      NDalas - Profil | St 9.3.2016 21:42:57

      furt miluju Pálavu, miluju Pálavu, miluju Pálavu.. ,to já taky, ale kurňa který ročník ?? Pražáci no..)) Prej cílem je ukázat lidem..)) cílem je prodat co nejvíc kuliček, kdo tvrdí něco jiného - lže..

        Nroman kaprik - Profil | St 9.3.2016 21:26:47

        Jarda Těšínský >> Za Pardubice Paráda.

          NDoktor1 - Profil | St 9.3.2016 21:22:51

          Jarda Těšínský >> Pre mňa, pre nás, zatiaľ jedno z najlepších ryb. videí, aké je možno vidieť. Takto to vyzerá keď chytajú ,,páni". Držím palce a veľa úspechov....

            NJarda Těšínský - Profil | St 9.3.2016 21:17:10

            Tavris29 >> I to je mozny :)

              NTavris29 - Profil | St 9.3.2016 20:48:13

              Jarda Těšínský >> Ahoj. Rád bych to viděl na Trnávce :-)

                Nviceroy - Profil | St 9.3.2016 20:36:52

                Jarda Těšínský >> jasne naprosty souhlas libi se mi jak jste to vsechno pojali , ale taky nerikam ze tohle nastane ..... to video je suprove

                  NJarda Těšínský - Profil | St 9.3.2016 20:34:38

                  Kocháč >> Tak vis jak,hodne nam pralo i stesti ale to ke kaprareni patri. V Brne se vidime.

                    NJarda Těšínský - Profil | St 9.3.2016 20:32:46

                    viceroy >> To je prave zamer toho dvd. Hned na zacatku tam rikam ze neni ucelem ukazat lidem kam jet na ryby ale jak je chytat na jejich mistnich vodach. Proto tam mame filmy z malych vod ,piskoven i malych rek. Vim ze je to tezky a hodne lidi jede prave tam kde nekdo nachyta protoze si mysli ze u nich treba na prehrade pekny kapri nejsou kdyz je tam jeste nikdo nechyt. Pritom muzou byt prvni komu se to povede. A to je duvod proc chceme letos prave jezdit taky na tyhle neprobadane vody.

                      NKocháč - Profil | St 9.3.2016 20:27:01

                      Jarda Těšínský >> Jasný. Stavím se v Brně na BVV. Máte to pěkný. To, co jste pochytali za těch pár dní na Mlýnech většina nechytí za celý život :o)))

                        Nyvana - Profil | St 9.3.2016 20:22:23

                        Jarda Těšínský >> Ahoj Jardo,to DVD od tebe nemá chybu,jakmile jsem přijela,tak jsem ho pustila,krásně natočený i ryby nádherný za mě moc díky.Třeba se konečně sejdeme na tom Orlasu:-))

                          NJarda Těšínský - Profil | St 9.3.2016 20:22:11

                          Zatim jen na prodejnach a nebo ho pridavame k objednavkam. K dispozici bude taky treba na vystave v Brne.Je uz ale na hodne obchodech. Casem ho cele dame i na net.Jsou tam filmy ktere zatim nikde nebyly a tak bych ho rad nechal par mesicu jen na prodejnach aby bylo aktualni a nebyly tam filmy ktere jiz bezi nekolik mesicu na netu.

                            Nviceroy - Profil | St 9.3.2016 20:21:31

                            Jen mam obavu aby se to opet nezvrhlo jako za ery ZELENKY a VITKA ..... hodne lidi to dvd zkoukne a opet se to rozjede na plny pecky ... nebo horsi to na NM byt nemuze ?

                              NFRANK71 - Profil | St 9.3.2016 20:16:43

                              Že jsou někteří lidé podezíraví není jen závist. Trochu si za to mohou známí kapraři sami. Ne vždy se chovali tak,aby mohli jít příkladem ostatním. Bude ještě dlouho trvat, aby se nad každou chycenou rybou nespekulovalo.

                                NLeorim - Profil | St 9.3.2016 20:12:53

                                Kocháč >> to by mě taky zajímalo

                                  NKocháč - Profil | St 9.3.2016 20:07:55

                                  Jarda Těšínský >> Je to DVD Jardo někde dostupné celé na netu nebo jen na maloobchodech?

                                    NTWIN 69 - Profil | St 9.3.2016 20:07:11

                                    viceroy >> Díky jmenovče.....

                                      NRora9 - Profil | St 9.3.2016 20:06:58

                                      Jarda Těšínský - 9.3.2016 19:58:12
                                      Filmy z neznamych reviru tady nikdo nedela a ja se na to uz ted tesim. Drzim palce!!

                                        Nviceroy - Profil | St 9.3.2016 20:06:14

                                        TWIN 69 >> mildo nejde nez souhlasit ......