Mohykáni pod Pálavou

Diskuse k rybářskému videu Mohykáni pod Pálavou

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2016

NGrasel - Profil | So 12.3.2016 8:28:22

Hoši do pr.dele nechte toho,než aby jste se zkusili od Jardy něco dozvědět a poučit se, tak tady řešíte furt dokola blbosti. Viz nofish a spol...

    Nnofish - Profil | So 12.3.2016 8:25:29

    Martin M. >> Jako malé dítě? Tak jo, bude alespoň legrace.
    Fakt si myslím, že jsem dostatečně vysvětlil, že některé montáže, někteří exoti (nejmenováno) prostě považují za samosek a já se jim tak trošku ani nedivím. Myslím, že ses nechal trošku moc unést a také, že jsi měl připojit i tu druhou část, se zákazem lovu na šňůry.
    Nemluvě o tom, že poslední příspěvek, na který jsme reagoval, pojednával o tom lovu na šňůry, kde jsme se ti snažil vysvětlit, že ne každá šňůra je ta, která je při lovu zakázána - že "lov na šňůry" neznamená šňůru namotanou na navijáku.

      Ntuzemak - Profil | So 12.3.2016 8:20:33

      ksanda >> proč o někom píšeš,že je chudák, neznáš ho osobně,a o tý rybařině ví víc než ty?to sou mě sakra argumenty.....něco mě to připomělo,podle sebe,soudím tebe....

        NJiří Šindelář - Profil | Pá 11.3.2016 23:55:28

        :-)) pánové... vy se asi hodně nudíte :-D

          NMartin M. - Profil | Pá 11.3.2016 22:58:10

          Dobrý den, pane Šímo,
          prosím o odpověď na následující dotaz a zároveň prosím o zveřejnění v rubrice Dotazy na weby rybsvaz.cz.

          Lze pokládat za zakázaný "systém samoseku" rybářské udice nastražené tím způsobem, že je rybě pasivně zabráněno volně odplouvat s nástrahou a tím dojde bez aktivního přičinění rybáře k zapíchnutí háčku? Jedná se o dnes běžně používané kaprařské a feederové udice s (polo)pevnými zátěžemi a také třeba trhací bojky na sumce.

          Děkuji a mějte se fajn
          Martin Maťák

            NMartin M. - Profil | Pá 11.3.2016 22:43:14

            nofish >> ukoncime to - poslu dotaz na rybsvaz a nechame si poradit.

              NMarPit - Profil | Pá 11.3.2016 21:51:57

              Martin M. >> Opravdu by nešlo kolegu nasměrovat na jinou diskuzi kde se může uspokojovat v rozvíjení svých teorií? Vždyť ono to už ani nijak nesouvisí s tématem........

                Nnofish - Profil | Pá 11.3.2016 21:51:03

                GRUPA >> Máš štěstí, že vím, že se dokážeš bavit i normálně a uvažovat u toho, jinak bych to normálně bral osobně... :-)

                  NGrasel - Profil | Pá 11.3.2016 21:50:44

                  nofish >> A u Tebe se to stalo tak +- 2 strany zpět. Běž si kdákat do plkárny a nezasírej diskuze.

                    Nnofish - Profil | Pá 11.3.2016 21:49:39

                    viceroy >> Souhlasím. Ale o tom to je. Mi je ve finále omezení horní mírou ukradené, protože ač vím, že se ty ryby dají sežrat úplně v klidu a 90% lidi co tvrdí že ne, to neumí, nebo to nikdy nezkusili, nemám o ně zájem. On i ten metrový candoš je horší, než šedesátka. Ale beru to čistě logicky, z pohledu hospodářského a taky z pohledu, že každý chce něco a vždy na úkor/omezování, někoho jiného. Což je na hlavu.
                    Když tu pak slyším o tom, že se máme učit v zahrančí a nevidím dopsáno i za jakých podmínek to funguje tam, kolik to tam stojí a třeba i kde se tam vlastně ty velké ryby občas berou (to zas z části vím já, z osobní zkušenosti) tak to prostě nenechám být. Když se řekne "A", má být řečeno i "B".

                      NGRUPA - Profil | Pá 11.3.2016 21:47:14

                      nofish >> souhlasím, nic jiného stejně nelze napsat.
                      Byl to pokus o vtip, takový vtip o vtipu.
                      :-)

                        Nksanda - Profil | Pá 11.3.2016 21:45:41

                        Martin M. >> kopni pls toho chytráka norozum odtud pryč ať se tu konečně můžeme věnovat tématu

                          Nviceroy - Profil | Pá 11.3.2016 21:44:43

                          nofish >> hele mi uz to tu pripada jako ve vlade .....jedni chteji pridat druzi chteji ubrat ....kompromis na bodu mrazu

                            Nnofish - Profil | Pá 11.3.2016 21:43:19

                            GRUPA >> Kde dochází argumenty, přichází hloupé kecy.
                            Nic dalšího asi nebuue, takže to ukončíme, ne?

                              Nnofish - Profil | Pá 11.3.2016 21:42:15

                              Martin M. >> A jsme u toho "ducha zákona" a o to jde. Nejde o slovíčkaření, ale i o to, jak to zákonodárce myslel.

                                NMartin M. - Profil | Pá 11.3.2016 21:38:52

                                nofish >> vim, co je puvodni lov na snuru, ale v zakonech se nerika, ktery vyznam se zrovna mysli. Stejne tak je zakazano pouzivat pri lovu bodce a vidlice a urcite by se dalo chytnout plna dalsich pojmu.

                                  NGRUPA - Profil | Pá 11.3.2016 21:37:35

                                  Existují vtipy o Chuckovi Norisovi a já si myslím, že za nedlouho budou i o nofish-ovi.
                                  Jejich nezdolnost je podobná, možná jsou rodina. Jeden dokáže všechno a druhý všechno ví. Škoda že nemůžou mít společně potomka...
                                  I když u Chucka člověk nikdy neví..
                                  :-)

                                    Nnofish - Profil | Pá 11.3.2016 21:37:28

                                    viceroy >> Ale teď vezmi zcela logicky. Když půjde druhá skupina, aby nejmenší míra bylo 60cm... Vynecháme to, že by ryb bylo vzhledem k financím do zarybňovacího plánu kusově daleko méně. Zase se to těm, co chtějí chytat ty velké, nebude vyhovovat.
                                    Jak říkám. Tohle je jen touha omezit ostatní, pro své zájmy. Tudy cesta nevede...
                                    (kapry jsme loni zabil dva a předloni ani jednoho - o ty ryby mi vůbec nejde).

                                      Nnofish - Profil | Pá 11.3.2016 21:31:50

                                      Martin M. >> Vycházím opět a zase z historie rybolovu. Jsou i knížky, něco se občas objeví na aukru. Dá se nastudovat, co je lov na šňůru. Napovím, používalo se to hlavně na řece. Šňůra a návazce na tom. V Rusku na jezerech. Co jsem viděl, tak pytláci to zdokolanili "leteckou gumou", která pruží.

                                        Nnofish - Profil | Pá 11.3.2016 21:28:35

                                        Jarda Těšínský >> Děkuji za odpověď, čekal jsem to. Anonymní rozhodně nejsem, ale v dnešní době si rozumný člověk (bez potřeba reklamy a propagace) hlídá soukromí.
                                        PS: Kecáš, do muškařiny nepíšu skoro nic, na mouchu to neumím.
                                        Chápu, není fotka, není ryba a teď jsem si uvědomil, že i nejhezčí ryby mám jenom ty co jsem sežral, jinak to nefotím. Chytám ryby kvůli sobě, ne abych někomu něco ukazoval/dokazoval. Spíš jsem/nečekal čekal od kapacity celkem relevantní informace