Mohykáni pod Pálavou

Diskuse k rybářskému videu Mohykáni pod Pálavou

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2016

Nnofish - Profil | Pá 11.3.2016 19:40:48

Martin M. >> Dovolím si oponovat. A to klidně i tomu nejvyššímu :-) Samosek, jak je uveden v zákoně/vyhlášce a pravděpodobně zamýšlen, je defakto známé zařízení. Historicky používané, historii rybářství známé. Stačí zagooglit. Pak je jen otázka, zda dle ducha zákona (oblíbený výraz z práva) musí zařízení po modernizaci vypadat stejně jak to původně zamýšlené, nebo by mělo být zakázané i to, které vypadá jinak, ale funguje úplně stejně.
Nechci tady moralizovat. Ale jestli je něco dnes samosek, tak jsou to různé způsoby chytání kapra. U všech jiných technik, musí být člověk neustále ve střehu, jinak má po rybě. Jen u kapra se to hodí do vody a časem vytáhne, již chycená, ryba.
Upřímně. Nemusíš odpovídat. Ale zamysli se nad tím, kdo má potenciálně problémy s dodržením zákona. Myslím, že z 99% jsou to kapraři a asi to fakt nebude náhoda.

    Nfotojakes - Profil | Pá 11.3.2016 19:36:55

    keltt >> nějak ti nerozumím s čím jsem ujel?

      NGrasel - Profil | Pá 11.3.2016 19:33:17

      Fery >> Žádná škoda....

        Nkeltt - Profil | Pá 11.3.2016 19:31:26

        fotojakes >> Jsou zde lidé, kteří nevědí, jak správně reagovat, proto je potřeba jim malinko pomoci. Ujel jsi, tak záhlavek

          Nfotojakes - Profil | Pá 11.3.2016 19:27:58

          keltt >> já jsem v klidu :-)

            Nkeltt - Profil | Pá 11.3.2016 19:23:54

            fotojakes >> Aha, tak hlavně klid :-{

              Nfotojakes - Profil | Pá 11.3.2016 19:23:05

              keltt >> já se jen ptám:-)

                Nkeltt - Profil | Pá 11.3.2016 19:18:20

                fotojakes >> Proč mu to "vyčítáš", jeho věc, jak se prezentuje. Navíc mrk není žádný mediální kanál

                  Nfotojakes - Profil | Pá 11.3.2016 19:15:18

                  h2jezďí >> zahlédl jsem to asi půl roku zpět na fb a teď na for fishingu, ale podle tvého nicku bych si tipl, že na mrku máš šířit jeho slávu, nebo se pletu? :-)

                    Nh2jezďí - Profil | Pá 11.3.2016 18:59:02

                    fotojakes - 113.2016 13:21:00 >> kdo zna nepotrebuje komentar ze bys neznal?

                      Nkakr - Profil | Pá 11.3.2016 18:12:40

                      MichalM(štikař) >>
                      Máš pravdu pravdoucí:-))

                        N-bedna- - Profil | Pá 11.3.2016 18:10:29

                        kakr >> Judas byl taky kádrován.Tvářil se,že je Nevelvír,ale v papírech jasně stojí Zmijozel.:-):-):-):-)

                          Nkakr - Profil | Pá 11.3.2016 18:05:53

                          judas.d >>
                          Nevím jak jsem byl prokádrován, ale vím, že mě nikdo při tom nebil.
                          S počítačem jsem programoval CNC mašinu.

                            Nkeltt - Profil | Pá 11.3.2016 18:05:16

                            judas.d >> Podle toho, jak se na Těšíňáka s hrazdilem slítli, když řekl o letitém propadu myšlení u nás, bude mít hodně komančských zkušeností :-)

                              Njudas.d - Profil | Pá 11.3.2016 17:52:27

                              kakr >> To jsi musel bít ale prokádrován?Nepracoval jsi s člověkem krycím jménem Bureš?:-)))))

                                NMichalM(štikař) - Profil | Pá 11.3.2016 17:46:43

                                kakr >> já věděl že nás hned vyargumentuješ. Prohrát s tebou není žádná ostuda :D.

                                  Nkakr - Profil | Pá 11.3.2016 17:17:47

                                  MichalM(štikař) >>
                                  Má to jeden háček, když kolega JT měl k dispozici maximálně ATARI s kazetou, já měl v práci počítač s hardiskem , to bylo v dobách, kdy na počítače s hardiskem bylo embargo. Asi dnes nevíš, co embargo znamená:-))

                                    NMrKos - Profil | Pá 11.3.2016 17:07:41

                                    Martin M. >> uvolnovani olova do vody a nasledne usazovani tezkych kovu v tkanich zivocichu i v pude je ucivo zakladni skoly Martine.

                                    Ovsem tady uznavam, ze kdyz moderni sportovni kaprar v roce 2016 proste rekne, ze jeho odpadavaci olovo se zapouzdri a neuvolnuje, tak na tom asi neco bude. Asi urcite.

                                      NTavris29 - Profil | Pá 11.3.2016 17:06:42

                                      Martin M. >> olovo ve vodě neni nic dobrýho, to je snad jasný každýmu :)

                                        NMartin M. - Profil | Pá 11.3.2016 16:51:13

                                        MichalM(štikař) >> samoseky jsou samozrejme jen pomyslna hul na psa, kterou si nasli odpurci kaprariny, a netraba to brat vazne. MRK neni jen pro kaprare, a proto je zde mnoho trecich ploch mezi ruzne zamerenymi rybari. S olovy nevim, tam bych potreboval nejaky verohodny zdroj informaci. Je to tema, o kterem nechceme radeji moc vedet.