Mohykáni pod Pálavou

Diskuse k rybářskému videu Mohykáni pod Pálavou

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2016

NMichalM(štikař) - Profil | Pá 11.3.2016 16:31:51

"Kdyz jste byl mladej tak taky nebyly pocitace a internet a podivejte jak jste se je naucil krasne pouzivat :)" Líbí se mi s jakou gracii tady JT odpovídá a že to vůbec má zapotřebí, po přečtení 2 stran keců o samoseku a vydlažděném dnu od olova, bych to asi zabalil :D.

    NFery - Profil | Pá 11.3.2016 16:31:06

    FRANK71 >> vždyť píšu,že se toho obávám..a čekám,jak už tady někdo psal v brzké době zákaz lovu z lodě :(

      NDalas - Profil | Pá 11.3.2016 16:22:08

      Martin M. >> nebo opačně)

        NMartin M. - Profil | Pá 11.3.2016 16:04:39

        Dalas >> nebo vyvezes z 5tky do 6tky.

          NKocháč - Profil | Pá 11.3.2016 15:51:51

          Dalas >> Tak to už by nestačily cívky dvě, ale cca 12 ks by mohlo stačit :o))

            NDalas - Profil | Pá 11.3.2016 15:49:10

            Kocháč >> nezbývá, než vyvézt na délku)

              NKocháč - Profil | Pá 11.3.2016 15:46:57

              Dalas >> Tak mi to nedalo a změřil jsem si šířku D5 a uznávám, že je hotovo. Dva magoři z protějších břehů se mohou na prostředku na člunech srazit. Šířka je jen cca 2 km :o))

                NDalas - Profil | Pá 11.3.2016 15:44:35

                Kocháč >> sám jsi říkal, že jsi dřív sem tam zaspal))))))))

                  NPedro1 - Profil | Pá 11.3.2016 15:43:44

                  FRANK71 >> Kdy pojedeme Fando?Seženeme autobus,aby jsme se všichni Pepíci vešli a vyrazíme na výlet.
                  Obří kapři,hromada candátů,přemnožení sumci a parmy,....,pěkný to letos bude.

                    NDalas - Profil | Pá 11.3.2016 15:43:34

                    -bedna- >> moc dobře jsi to řekl s těma olovama, vnímám to stejně.

                      NKocháč - Profil | Pá 11.3.2016 15:43:33

                      Dalas >> nemyslím si, že jsem zaspal. Znám lidi co jsou schopni vyvézt na pár cívek, ale i tak na D5 zůstanou místa, kam ani ti největší ranaři ze břehu nezavezou :o)

                        NDalas - Profil | Pá 11.3.2016 15:40:50

                        Kocháč >> tak to jsi ale trošku zaspal, místo kde nikdo nechytá a nevyváží už defakto není, ted už nebude tuplem, někteří rybolovci z remorkérů jsou schopní zabrat i několik hektarů plochy, nepřeháním, viděl jsem idioty, kteří i z lodi zaváželi odhadem i dvě stovky metrů na všechny strany. Zůstaň na břehu, to ted bude klidová zóna)

                          NFRANK71 - Profil | Pá 11.3.2016 15:39:46

                          Fery >> a co čekáš s vyhláškama o bivakování? Je jasný, že lodí bude přibývat.

                            Nmetal - Profil | Pá 11.3.2016 15:37:45

                            Děkuji za Mrk. Nedávno jsem dostal tvrdou ránu od života a diagnóza byla neúprosná. Zhroutil se mi celí svět, když jsem se to dozvěděl. Jeden z mích oblíbených animovaných seriálů už neměl míti další pokračování. I přes všechno to neštěstí, stačí míti štěstí a počkat až se zde na Mrku objeví, nějaká pořádná diskuze a odborní diskutující. Člověk hned ví, že v tom není sám. Takže děkuji.
                            Přesto by mě jedna věc zajímala. Jak by odpověděla většina odpůrců z této diskuze (odpověď přímo v jejich hlavě, ne na netu) na otázku - Hele vole pojed si zachytat na Pálavu dvacky z lodě ??

                              NDonn79 - Profil | Pá 11.3.2016 15:36:09

                              Jedna aktuální fotečka

                                NJarda Těšínský - Profil | Pá 11.3.2016 15:06:30

                                kakr >> Ja myslel samozrejme Evropu jako treba Francii kde jsou asi nejdal a maji pravidla nastavena tak ze si kazdy at jde o vlackare,kaprare nebo treba feeder muze provozovat svuj styl na plno. Samosek nemuzu komentovat protoze to je opravdu nejvetsi blbost co jsem tu cetl. V tom pripade chyta samosekem cela Evropa. :) A moderni technologii se neubranite to je proste vyvoj. Kdyz jste byl mladej tak taky nebyly pocitace a internet a podivejte jak jste se je naucil krasne pouzivat :) Tak to muze prijit i v rybarine.

                                  NJarda Těšínský - Profil | Pá 11.3.2016 14:58:25

                                  hraji >> Kolikrat si tam byl na rybach ? Ja tam chytal na nekolika jezerech a vsechny byly nonstop. Urcite tam jsou i jezera kde se nesmi chytat v noci ale vetsina jich je nonstop.

                                    Nkeltt - Profil | Pá 11.3.2016 14:56:53

                                    Faktem je, že od doby "revoluce" se změnilo snad vše, pouze pravidla rybolovu a myslivosti jedou stále ve starých kolejích.

                                      NFery - Profil | Pá 11.3.2016 14:46:42

                                      Jarda Těšínský >> pěkná práce :)..doufám,že to tam letos nebude jako jachtařských závodech :)..trochu se toho obávám ..

                                        Nhraji - Profil | Pá 11.3.2016 14:41:05

                                        Jarda Těšínský >> máš pravdu, měli bychom se poučit v Anglii a na revírech zavést chytání od rozbřesku do soumraku. ;-)