Mohykáni pod Pálavou

Diskuse k rybářskému videu Mohykáni pod Pálavou

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2016

Nkakr - Profil | Pá 11.3.2016 14:40:37

Jarda Těšínský >>
V zahraničí bych moc inspiraci nehledal. V nejvyspělejší ekonomice zeměkoule (USA) píchají lidem smrtící injekce. V Austrálii je kapr na úrovni třídního nepřítele.

K svíčce a policajtovi (čihátko), svíčka ani policajt při záběru neječí jako Viktorka na splavu při použití moderních technologií:-))
Samosek je výdobytek moderní doby, do roku 2004 se nikde o samoseku nepsalo, objevil se až ve vyh, č. 197/2004 Sb.
Co to je naštěstí nikdo neví a představit si pod tím můžeme cokoli.

    NJarda Těšínský - Profil | Pá 11.3.2016 14:17:50

    Honza. >> V jednom mas ale Honzo pravdu. Je potreba opravit a zmodernizovat rybarsky rad aby vice odpovidal dnesni realite. A poucit se muzem v zahranici co tam v praxi dobre funguje a co ne.Maji pred nami nekolik desitek let naskok. V dobe kdy vznikal ten soucasny rad si jeste rybari svitili svickou na cihatka a to je fakt hodne davno.

      NPiškothonza - Profil | Pá 11.3.2016 14:02:05

      Honza. >> tak už si nám to vysvětlil,mi se s tím nějak smíříme...o))) a ted to běž říct na lampárnu...

        NKocháč - Profil | Pá 11.3.2016 13:58:42

        Honza. >> Naštěstí definice samoseku nestojí a nepadá na názoru kdejakého joudy, co si zapomněl vzít ráno tabletku Jendo :o)))

          Nkaly - Profil | Pá 11.3.2016 13:55:14

          Jarda Těšínský - 11.3.2016 13:38:33 >Jardo pěkný , klobouk dolů .

            NHonza. - Profil | Pá 11.3.2016 13:52:43

            děkuji všem chytrolínům, co mi napsali reakci, leckdy duchaplnou, někdy slaboduchou (klídek, neprásknu vás, aby si ostatní nemysleli, že vaše IQ se blíží dnešní ranní teplotě) a jen pro doplnění vašich myšlenkových pochodů - když u háčku visí 100g olovo a kapr se o ně sám napíchne a chrnící kaprař - král všeho rybářstva se vyhrabe z bivaku(ale pruty zrakem ostříže hlídá bezpochyby jak je řádem předepsáno) či probudí na lodi a jen zvedne svůj milovaný 3-líbrový proutek s opečovávaným bajtrůnerem a pak jen kapra namotá, tak podle mne je to principielně samosek a můžete teoretizovat a kafrat jak kdo chcete...

              NJarda Těšínský - Profil | Pá 11.3.2016 13:38:33

              Kocháč >> Mista tam fakt moc neni kdyz odectu postel tak zijes nekdy i ve trech na prostoru 2x3m nekolik dni. Ty lidi musi byt naprosto v poho jinak to nedas. Vlny do metru jdou ale samozrejme uz jsem zazil par lidi co to nedalo a zvracelo. Pak muselo skoncit. Nejhorsi jsou bourky to musis hned pryc tam jde o zivot. Uz jsem jich par zazil a je to hodne neprijemny kdyz ti mezi prutama litaj jiskry a cela podlaha pri tom blesku vybruje jak kdyz sedis na reprodukturu. Ono to na videu vypada snadne ale v realu je to jiny a neni to pro kazdyho. Ja jezdim na lod uz asi 12 let i do Francie takze vim o cem mluvim a taky vim kdy je cas okamzite zbalit.

                NKocháč - Profil | Pá 11.3.2016 13:29:14

                Jarda Těšínský >> A co se týče těch kámošů na lodi. Nebuď držgrešle Jardo a nažeň Rosťu na nějakou tu plastickou operaci. Potom to bude chytačka se vším a bez kompromisů :o))))

                  NKocháč - Profil | Pá 11.3.2016 13:26:41

                  Jarda Těšínský >> Já vás, tu bandu, co se placatí na lodích, obdivuji.
                  1. Je to drahé taková bárka
                  2. Je to pracné to dostat na vodu
                  3. Málo místa a houpe to
                  4. Modlit se neumím, aby nepřišly vlny

                  Jsem suchozemská krysa a z velkých vodních ploch jdou na mě deprese :o)))

                    NJarda Těšínský - Profil | Pá 11.3.2016 13:21:18

                    Kocháč >> Pekny a ja jezdim na lod s kamosema... Je asi cas na zmenu :)

                      Nfotojakes - Profil | Pá 11.3.2016 13:21:00

                      h2jezďí >> "Tomas Otradovsky to už ti snad něco říká" tak na takový komentář je ještě hodně brzo :-D Já jsem jeho a tu firmu zaznamenal před pár měsíci a to je rybařina moje práce, takže běžný rybář ho jako Těšu, Nikla, nebo Kučeru bude znát až za nějaký rok, tedy pokud nenasadí nějakou brutální marketingovou kampaň :-D

                        Nh2jezďí - Profil | Pá 11.3.2016 13:16:44

                        -bedna- >> o.k v poho

                          N-bedna- - Profil | Pá 11.3.2016 13:13:52

                          h2jezďí >> Nechceš vytvářet Sudoku do časopisů?Já ten tvůj zápis louskám už asi 5 minut a nemůžu se dobrat rozuzlení.Na kvízy seš dobrej.Já jej nedávám a to trénuju na osmisměrkách celkem pravidelně.:-):-):-)
                          Pozdravuj Tomáše a nechme diskuzi zpět k videu.:-)

                            NKocháč - Profil | Pá 11.3.2016 13:12:17

                            h2jezďí >> Hele, bedna je ten vlevo. Někdy se mu nenápadně podívej za uši :o)

                              Njudas.d - Profil | Pá 11.3.2016 13:10:47

                              h2jezďí >> To každý ví:-)))))

                                Nh2jezďí - Profil | Pá 11.3.2016 13:07:50

                                judas.d >> dobrý jaké revír začnou taky jezdit

                                  Nh2jezďí - Profil | Pá 11.3.2016 13:04:58

                                  -bedna- >> podle karty dobrý názor mas svůj 100 lidi 100chuti a preber si to

                                    N-bedna- - Profil | Pá 11.3.2016 12:59:43

                                    h2jezďí >> Ne.Pořád nic.Mělo by?Já jsem fakt ostuda kaprařiny,takový jméno neznat.Počítám,že to má i na výrobní garáži napsaný a já to nevím.Asi sem nejel okolo.že se mu omlouvám,ale nevzpomínám si.:-):-)

                                      Njudas.d - Profil | Pá 11.3.2016 12:58:37

                                      h2jezďí >> Je vidět že bednu neznáš,tak kde on jezdí na ryby,tak dokonce tam mají i záchody a i oběd ti v poledne dovezou.Jenom tam nějak všichni přibíráme na váze:-)

                                        NKocháč - Profil | Pá 11.3.2016 12:56:33

                                        h2jezďí >> bedna si absolutně nemůže pamatovat jméno a příjmení borce,co na Olimpiádě v Ankaře 1963 vybojoval druhé místo ve skoku do dálky na obřím můstku. Neblázni, je to mladej kluk, aby znal naši legendu Thomase Otradovského.