Mohykáni pod Pálavou

Diskuse k rybářskému videu Mohykáni pod Pálavou

Autor diskuse: Martin M. - Profil , 8.3.2016

NRavachol - Profil | Pá 11.3.2016 12:53:30

Kocháč >> :))

    Nh2jezďí - Profil | Pá 11.3.2016 12:51:23

    -bedna- >> Tomas Otradovsky to už ti snad něco rika

      NKocháč - Profil | Pá 11.3.2016 12:44:39

      Ravachol >> Na tu protiváhu nepotřebuješ kolegu, stačí předpažit s dvacítkou. A já si myslel, že se rybáři tak šklebí, že je kapr těžký a ono je to malým množstvím vlákniny ve stravě a gatěma u kolen :o))))

        NRavachol - Profil | Pá 11.3.2016 12:41:40

        Donn79 >>Zásadně do vody, tam to není vidět. je na to potreba spoluprace dvou rybaru - ten bez potřeby drží za ruce toho co sedí řití přes kraj lodi a dělá mu bezpečnostní protiváhu.

          NDonn79 - Profil | Pá 11.3.2016 12:30:17

          Kde se vykonává potřeba,když to na rybáře dojde na lodi? Jede se ke břehu,celou loď odkotvit,nebo do kýblu,nebo do vody???

            N-bedna- - Profil | Pá 11.3.2016 12:29:52

            h2jezďí >> Přečti si to znovu a pomalejš a přijdeš na to,co jsem tím chtěl říct.
            A když ne,tak pozdravuj majitele nebo dovozce H20 baits,nevím neznám tu firmu,a pogratuluj mu.:-)

              NPřemet:-) - Profil | Pá 11.3.2016 12:23:02

              Kocháč >> kdyz jsme s brachou na prehrade na clunu, i kdyz jedu treba jen 150 metru od brehu, vzdycky si beru vestu (nebo teda skoro vzdycky) Dostali jsme ji oba, takze mame kazdej svou a hlavne treba brzo na jare, nebo na podzim bych bez ni nevyjel... Preci jen je clovek nabalenej a to se pak tezko plave...

                Nh2jezďí - Profil | Pá 11.3.2016 12:20:31

                -bedna- >> pokud na tebe přijde srani u vody kam to polozis já tu nechci Jardoj poklonkovat testuju pro H20 baits ale nic není tak horky

                  Nsmike - Profil | Pá 11.3.2016 12:11:45

                  Kocháč >> vsak ty taky nedelas žádné komercni koule a nemas zapotrebi je tlacit:-)))

                    NKocháč - Profil | Pá 11.3.2016 12:02:05

                    Přemet:-) >> Podle mě je otázkou času, kdy se lodě a lov z nich zakáže. A nebude to kvůli olovům a podobným kravinám. Před spoustou let jsem byl na pramici na D7. Velká loď a těžká na veslování. Byli jsme čtyři a chytila nás bouřka. Měli jsme hoňku se dostat zpět na břeh. Nebude to dlouho trvat a někdo se na D7 nebo D5 utopí a potom to půjde se zákazem velice rychle. Ve videu Jarda popisuje, jak měli info z meteosatu a balili o den dřív. Umím si představit blázny, kterým se to třeba podobně rozjede a oni tam prostě kvůli těm rybám zůstanou a přecení své síly. Divím se, že se podobné neštěstí ještě nestalo. Lodí je tam už dnes dost. Kamarádi, co jezdí na lodě, mi občas popisují situace, které v těchto případech zažívají. Já mám z lodi respekt a asi bych zvládl pár dní na lodi, ale musel bych mít jistotu, že předpověď nelže. Neumím si představit, že bychom se v noci měli odkotvit a rychle zmizet. Toto riziko mi za ty zážitky až tak nestojí, i když mě to láká.

                      Ngrufa - Profil | Pá 11.3.2016 11:56:44

                      video paráda za jedna

                        Nmainlain - Profil | Pá 11.3.2016 11:50:53

                        Jarda Těšínský >> Kdyby se koukali pořádně na to video,tak tam jasně rikas kolik jste spotřebovali navnady. Ale lidi jsou podezíravý a všechno co někomu někdy vyjde,tak si hned musí něco domyslet. Vím,ze kolikrát taky jsi bez úspěchu,to k tomu samozřejmě patří. Taky když najdu ve vodě super hot spot tak vubec nekrmim,polovinu co ty. Já dávám do deseti kuliček k montazi. At se ti Jardo daří. Bisquid je pecka. Mam N nej krasnyho amura. 15 +.

                          NPřemet:-) - Profil | Pá 11.3.2016 11:48:23

                          kritik >> no to doufam, ze me pozves, jelikoz se ze me asi brzo stane jihocech... :-)

                            Nkritik - Profil | Pá 11.3.2016 11:39:41

                            Přemet:-) >> Jo jo, dostal jsem prímovou radu, takže až ho vykopu a zarybním místníma dvackama pozvu tě :)) Jo, a bude bez vázek !

                              NPřemet:-) - Profil | Pá 11.3.2016 11:36:40

                              kritik >> ty mas doma jezirko? A bez vazek? A vezmes me tam nekdy?? :-)

                                N-bedna- - Profil | Pá 11.3.2016 11:34:30

                                kritik >> Já mám zásadně průběžnou montáž.Tam je to ve výsledku naprosto stejný.Pokud se olovo někde zachytí,odpadne ze závěsky,pokud ze zamotá šok,je jedno jestli tam bylo olovo nebo ne.
                                A o mě se všeobecně ví,že nejslabší místo celé sestavy,mám záměrně,co nejblíž u háčku.Když rybu ztratím,tak 90% je to v tomto místě.Zbytek připadá,na moju nešikovnost,slávičky a kapra s nůžkama.:-):-):-)

                                  NPřemet:-) - Profil | Pá 11.3.2016 11:29:09

                                  Jarda Těšínský >> jinak video pekny a ryby super!!

                                    NPřemet:-) - Profil | Pá 11.3.2016 11:28:44

                                    Kocháč >> doporucuju sebou vzit platicko kinedrilu, ja osobne bych se z tech vln asi poblil... :-)

                                      NSAMPUSS - Profil | Pá 11.3.2016 10:57:41

                                      Jednym z rieseni je samozrejme kamen ktory z urcitych dovodov ja osobne nerad pouzivam.Vyriesil som to tak ze som si napilil kovove valceky o vahe cca 0,3kg na vrchol valceka som nabodoval usko do ktoreho som vlozil obratlik.Naklady su v mojom pripade vlastne len cena obratlika,a odburava sa tym problem z toxicitou olova.

                                        NJiří Šindelář - Profil | Pá 11.3.2016 10:43:43

                                        kritik >> Ale co to je? Přece pokud člověk není hovado, tak ve vázkách chytá s bezpečnou montáží, aby rybě zůstal při nejhorším jenom 15cm návazec. Když už je ta výhoda toho být na vodě a chytá se do těch 60 metrů, tak by neměl bejt problém chytat na menší zátěže.