Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

mike1977 - Profil | Út 16.7.2013 19:48:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Velehrad...

    mike1977 - Profil | Út 16.7.2013 19:42:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Lázně Luhačovice.....

      mike1977 - Profil | Út 16.7.2013 19:39:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Co šlo zachytit v "živé vodě" v Modré v tunelu....nejvíc mne dostal ten přes metr kapr a lín přes pul metru...

        Tčko - Profil | Po 15.7.2013 20:21:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Foto jednej starej budovy, ktorá skrášluje okolie môjho oblubeneho reviru

          Kreja - Profil | Po 15.7.2013 19:19:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          už se to někde rýsuje??

            Anýzový dědek - Profil | Po 15.7.2013 18:24:51

            Kreja >> hezky jste si to užili...))

              Anýzový dědek - Profil | Po 15.7.2013 18:08:04

              Kreja >> Jen se neboj Rusnok s Fišerem ti to zdaní...-:)))

                Kreja - Profil | Po 15.7.2013 17:21:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                našel jsem ve fotkách proletáři všech zemí spojte se na Lipně - v levo je číšník s malou znalostí angličtiny,paní v pravo pochází z exotických ostrovů která umí anglicky a česky podle vyhledávání ve slovníku a uprostřed je její manžel z Dánska.Ten jediný nám nerozuměl a po pár pivech spadnul ze židle a byl tuhý.Já po pár pivech jsem zase rozuměl všem.

                  Kreja - Profil | Po 15.7.2013 17:08:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  tak se doopravdy jmenuje ... nemohl jsem s květem moc kouzlit kdyby se mu něco stalo tak by bylo doma od stolu a od lože

                    Kreja - Profil | Po 15.7.2013 17:06:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    poprvé nám rozkvetla černooká Zuzana

                      Kreja - Profil | Po 15.7.2013 17:00:03

                      zase jsi obdržel jubilejní líbí a to číslo 14000 .... do milionu už mi toho moc nechybí

                        jirka0 - Profil | Po 15.7.2013 13:21:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        I kytky tam mají

                          jirka0 - Profil | Po 15.7.2013 13:18:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Na horách také,,,když nešlapeš pěšky o))))

                            Anýzový dědek - Profil | Po 15.7.2013 12:37:42

                            u vody je fajn..))

                              Radek Fox - Profil | Ne 14.7.2013 23:13:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Včerejší z jednoho známého českého hradu ;-)

                                Anýzový dědek - Profil | Ne 14.7.2013 20:00:14

                                Nad lesy...)))

                                  Anýzový dědek - Profil | Ne 14.7.2013 19:57:17

                                  Pítr >> já to viděl kdysi v telce, ale na vlastní oči nikdy. Bohužel.

                                    Pítr - Profil | Ne 14.7.2013 19:45:55

                                    Anýzový dědek >> zrovna bojovali 2 samci na stromě, takové zvuky jako kdyby tam byl nějaký malý pták, či co, potom tenhle focený spadl dolů, na krovce má stopy po útoku druhého samce

                                      Anýzový dědek - Profil | Ne 14.7.2013 19:42:55

                                      Pítr >> Krásnej roháč....))
                                      Bohužel u nás se tady na západě nevyskytují.....-:))

                                        Anýzový dědek - Profil | Ne 14.7.2013 19:40:32

                                        "Dřevoř" je taky ryba....-:))

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj