Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

NAnýzový dědek - Profil | Ne 14.7.2013 19:36:06

Nad kostelíkem..))

    NPítr - Profil | Ne 14.7.2013 19:07:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    ze života hmyzu ...

      NAnýzový dědek - Profil | Ne 14.7.2013 16:38:56

      Detail úlofku...-:))

        NAnýzový dědek - Profil | Ne 14.7.2013 16:06:51

        Včerejší den u rybníka měl příchuť leteckého dne...:-))

          NPěn_a - Profil | Ne 14.7.2013 15:35:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Přihodím sem jednu už skoro rybářskou raritu. Podběráková směs karasů stříbřitých a obecných :-) Ty ostatní fotky jsou pro ty co už ho dlouho neviděli.

            NFlying trout - Profil | Ne 14.7.2013 11:04:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            moje citronáda z okna

              NKreja - Profil | So 13.7.2013 19:07:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              kytička nakonec

                NKreja - Profil | So 13.7.2013 19:06:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                a já se můžu sedřít pro skývu chleba

                  NKreja - Profil | So 13.7.2013 19:06:09

                  ogaři

                    NKreja - Profil | So 13.7.2013 19:05:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    kde dneska všichni lítáte?

                      Nmrkef - Profil | So 13.7.2013 17:24:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      ... lesík .. :o)

                        NAnýzový dědek - Profil | Pá 12.7.2013 20:59:16

                        Kreja >> s 8 mi a červeným zelím + několikrát lachout chmelený....-:)))

                          NKreja - Profil | Pá 12.7.2013 20:54:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Anýzový dědek >> domácí taky není špatná

                            NAnýzový dědek - Profil | Pá 12.7.2013 20:09:46

                            Kreja >> koukám, že si tu zařídíme prodej kachen....:-)))

                              NKreja - Profil | Pá 12.7.2013 19:50:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Anýzový dědek - >> přidám ti taky kačeny takhle mě přepadly ještě za tmy

                                NKreja - Profil | Pá 12.7.2013 19:40:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                tady zase padá levý barák .... tomu se říká pokles tlaku před bouřkou...

                                  NKreja - Profil | Pá 12.7.2013 19:39:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  tady je ohnutí v levo

                                    NKreja - Profil | Pá 12.7.2013 19:38:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    před chvílí se nepříjemně zatáhlo - koukám jak se foťáku podařilo ohnout barák (v levo)

                                      NPítr - Profil | Pá 12.7.2013 6:48:56

                                      Pěn_a >> díky !

                                        NPěn_a - Profil | Pá 12.7.2013 5:57:56

                                        Pítr >> Celkem pěkná a vkusná fotografika, to by se hodilo i na zeď. Možná kdyby tam nebyla ta posterizace, bylo by to ještě lepší :-)

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj