Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

NLiborman - Profil | St 3.7.2013 8:40:42

flekos >> Já to tušil :-)

    Nflekos - Profil | St 3.7.2013 8:33:24

    Liborman >> Babička , co má na zadku bílé C..:-))

      Nvahaj - Profil | St 3.7.2013 8:24:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Začíná pršet

        Nvahaj - Profil | St 3.7.2013 8:23:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Po povodni

          Nvahaj - Profil | St 3.7.2013 8:23:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Kruh

            NSven - Profil | St 3.7.2013 0:15:23

            jirka0 >> nojo, pro příště :-) ale i tak si udělal dobrý výsledek.

              Njirka0 - Profil | St 3.7.2013 0:08:46

              Sven >> Ty jsi ladil a já fotil,místo abych si vyměnil tupý háček mohlo to být úplně jinak.(Myslím výsledek a porazit CL :-),)

                NSven - Profil | St 3.7.2013 0:04:50

                jirka0 >> ne ještě ne ..
                To bylo asi v poločase.. všichni u bufetu a já ladil... :-)) ale bylo mi to prd platný...:-))

                  Njirka0 - Profil | St 3.7.2013 0:01:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Sven >> To ti ještě nedorazily?

                    NSven - Profil | Út 2.7.2013 23:59:20

                    jirka0 >> no zkus co to, co to udělá :-)

                      Njirka0 - Profil | Út 2.7.2013 23:53:21

                      Sven >> To ne,ale možná mám i tu.
                      Můžu tu první poslat?

                        Njirka0 - Profil | Út 2.7.2013 23:42:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        U nás máme krásné léto :-))))

                          NSven - Profil | Út 2.7.2013 23:41:11

                          jirka0 >> tak přes rybník, jo ? No to bude asi dílo :-))) Doufám, že to nebude jak jsem si odskočil k borovičce :-))

                            Njirka0 - Profil | Út 2.7.2013 23:37:54

                            Sven >> Poslal jsem ji ještě jednou.
                            Mám ji sem hodit já?,,,je to foceno přez celej rybník.

                              NSven - Profil | Út 2.7.2013 23:31:58

                              jirka0 >> já vím :-)) Tak ještě zatím nic. :-)

                                Njirka0 - Profil | Út 2.7.2013 23:24:46

                                Sven >> Bylo to čisté,do pytlíku jsem nekoukal,ani by mě nenechali.
                                A to mě tentokrát bylo šuma fuk kam nalosuji,tam se dá zachytat všude (bílá ryba)

                                Dorazí,někde se toulá,potom ji sem můžeš hodit.

                                  NSven - Profil | Út 2.7.2013 23:21:43

                                  jirka0 >> tak zatím nedorazila

                                    NSven - Profil | Út 2.7.2013 23:19:12

                                    jirka0 >> jo, i losovat se musí umět :-))) Díky, jdu se mrknout

                                      Njirka0 - Profil | Út 2.7.2013 23:17:39

                                      Sven >> Ahoj,teď jsem ti poslal fotku.
                                      Jinak jsem tam měl za zády i WC prostě super místo :-)

                                        NSven - Profil | Út 2.7.2013 22:25:05

                                        jirka0 >> jo, tak tomu se říká chytáníčko...lavička, travička, pohodička :-)))
                                        A na mě zbyla betonová zídka s miliónem hladových mušek :-)))

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj