Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Pěn_a - Profil | St 3.7.2013 21:56:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Tak prostředek dovolené a konečně se zadařila v té drobotině slušnější parma - 56. Dvě jsem předtím upálil, než mi došlo, že nemá smysl machrovat s 0,12 návazcem. Jsou v Bečvě mrchy chytry, po záseku se ženou mezi balvany.

    Anýzový dědek - Profil | St 3.7.2013 21:56:01

    jirka0 >> Pleteš si strany- pošli to na sever..)))

      jirka0 - Profil | St 3.7.2013 21:55:13

      Anýzový dědek >> Asi to tu nechcem to je přece jasný,tak šup s tím na západ :-)))

        Anýzový dědek - Profil | St 3.7.2013 21:38:07

        jirka0 >> no asis to přivolal...-))

          jirka0 - Profil | St 3.7.2013 21:17:44

          Anýzový dědek >> Půl hod před tím jsem měl venku kávu a liboval si jak je hezky.Potom to přišlo a stálo to za to :-)

            Anýzový dědek - Profil | St 3.7.2013 21:12:11

            jirka0 >> no koukal jsem, že jste tam dnes fackovaní ze všech stran...))

              jirka0 - Profil | St 3.7.2013 21:05:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Před hodinou u nás,sodoma gomora,sirény houkaly,světlo nesvítilo,bouřka,kroupy,potoky vody že ani kanály nestíhaly:-(

                Anýzový dědek - Profil | St 3.7.2013 19:24:28

                tady se krmili koiové, ale byli v tom kalu neviditelní....-((((

                  airfish - Profil | St 3.7.2013 18:44:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  A úplně nenápadná housenka, která se cpala semínkama.

                    airfish - Profil | St 3.7.2013 18:42:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    O kousek dál byl tenhle osmimilimetrový prcek.

                      airfish - Profil | St 3.7.2013 18:40:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      A na konec to vypadalo, že umí i létat:)

                        airfish - Profil | St 3.7.2013 18:39:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Potom se otočil na záda a asi chtěl podrbat na břiše.

                          airfish - Profil | St 3.7.2013 18:38:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Dnes jsem se po rybách věnoval chvíli hmyzu:) Tenhle pavouk měl asi šest centimetrů a když jsem se k němu přiblížil s foťákem, tak po mě neustále hrabal jednou nohou.

                            Anýzový dědek - Profil | St 3.7.2013 16:02:19

                            hezké odpoledne všem- jsem línej jak tenhle šnek ....-:o))

                              škudy - Profil | St 3.7.2013 9:37:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              ...

                                flekos - Profil | St 3.7.2013 9:11:57

                                vahaj >> To je fakt ...bobr je do lihu nenaložitelný , bo by toho bylo tolik, že by to zruinovalo i Národní museum..:-))) A navic by museli použít ten Irskej...

                                  vahaj - Profil | St 3.7.2013 8:55:46

                                  flekos >> Z hada bych v takovém případě strach neměl. Horší by byl bobr:-))) Ten je po lihu jak divej.

                                    flekos - Profil | St 3.7.2013 8:51:08

                                    vahaj >> Vitaj Venco ....je a lezl ke mě do bivvi , asi cítil líh...:-))

                                      vahaj - Profil | St 3.7.2013 8:45:29

                                      flekos >> Ahoj, ahoj, ahoj... Není to had??? :-)))

                                        flekos - Profil | St 3.7.2013 8:42:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        vahaj >> Po dešti...........

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj