Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Liborman - Profil | Út 2.7.2013 20:20:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Nějaký motýlek...

    Liborman - Profil | Út 2.7.2013 20:16:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Pod akáty :-)

      Anýzový dědek - Profil | Út 2.7.2013 19:56:41

      Kreja >> to já většinou taky, ale občas jedem někdy na přehradu a tam se mi ta větší cívka hodí....)))


        Kreja - Profil | Út 2.7.2013 19:54:21

        Anýzový dědek >> já nehážu daleko většinou chytám v zátokách nebo při břehu tak mi to stačí,nejvíc oceňuji bojovku ovládám ji malíčkem prima to fachčí

          Kreja - Profil | Út 2.7.2013 19:43:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          většinou mi ta správná chvíle o ždibec uteče, předposlední nastavení zoomu je krátké a při největším už je to rozmazané - měli by se s dlouhozobkou domluvit kdo kdy přiletí

            Anýzový dědek - Profil | Út 2.7.2013 19:43:27

            Kreja >> mě práve ty 3000ky se zdály moc malé cívky, ale to je jen subjektivní pohled ..))

              Kreja - Profil | Út 2.7.2013 19:43:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              poštolka

                Kreja - Profil | Út 2.7.2013 19:42:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                pomalu to začíná být klasika jakmile jsou zprávy přiletí poštolky

                  Kreja - Profil | Út 2.7.2013 19:41:10

                  Anýzový dědek >> sem si to řikal - já mám Exage 3000 SRCDH,3000 MBR a Seido 3000 SRA prima hračky u kterých jsem přišel na to že dvojklička mi vyhovuje víc

                    Anýzový dědek - Profil | Út 2.7.2013 19:29:16

                    Kreja >> je to šimpáno, exage 4000 RB...)))

                      Kreja - Profil | Út 2.7.2013 19:21:14

                      Anýzový dědek >> copak je to za naviják vypadá jak "šimáňo" jen ten vrch cívky mě trochu plete

                        Kreja - Profil | Út 2.7.2013 19:19:58

                        škudy >> můj nejoblíbenější mazlíček

                          Anýzový dědek - Profil | Út 2.7.2013 18:52:03

                          Dnes nalehko u vody....)))

                            airfish - Profil | Út 2.7.2013 18:28:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Vypadá to sice jako palmy, ale je to mech:)

                              airfish - Profil | Út 2.7.2013 18:26:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Abych lépe viděl, tak jsem vlezl na takovou úzkou rouru asi metr a půl nad vodou:) Tam to ještě šlo, ale když jsem chtěl zpět, tak jsem se nemohl otočit:))

                                airfish - Profil | Út 2.7.2013 18:24:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Anýzový dědek >> Odpoledne jsem se trochu proběhl s foťákem:)

                                  škudy - Profil | Út 2.7.2013 9:46:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  tady jeden "bojový tip" =D

                                    Anýzový dědek - Profil | Út 2.7.2013 8:56:08

                                    Čendík >> Pěkný, jen by mohlo vyskočit z monitoru už naporcovaný....-:)))

                                      Čendík - Profil | Út 2.7.2013 7:29:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Jedno divoké prasátko z obory ..

                                        Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj