Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Pěn_a - Profil | Po 1.7.2013 21:03:06

Kreja >> Já myslím, že víc než dobry :-) Není co vymýšlet.

    jirka0 - Profil | Po 1.7.2013 20:48:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Něco ze sobotních závodů a moje super místo,i vlastní stůl a odpadkový koš jsem měl.

      kosvi - Profil | Po 1.7.2013 20:29:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Dnes perlíni, tlouštíci, cejnkové a kapřík.

        Kreja - Profil | Po 1.7.2013 18:35:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        v tom fofru je to jen pokus-omyl ale už mám aspoň něco ale je krásně vidět ochmýřený sosáček

          Kreja - Profil | Po 1.7.2013 18:34:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Pěn_a >> rybka přenádherná..dnes jsi tu měl být dlouhozobka se tu vyřádila ale já nestíhám něco vymyslet

            Kreja - Profil | Po 1.7.2013 18:25:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            škoda že ten komín není níž

              Kreja - Profil | Po 1.7.2013 18:25:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              včera tu měli poštolky manévry zkusil jsem rychlo focení ve třech variantách musím to ještě přebrat

                flekos - Profil | Po 1.7.2013 13:13:31

                Pěn_a >> oo:-))))))))))))))))))))

                  Pěn_a - Profil | Po 1.7.2013 10:56:41

                  flekos >> Ta neměla padesát, tak 45 max. Použil jsem fintu při focení, na MRKu zatím neznámou :-) Ta ruka je mojí dcery, o dost menší než moje. To tu rybu krásně zvětšilo :-)
                  Fakt je, že jsem si toho efektu všimnul až v počítači.

                    flekos - Profil | Po 1.7.2013 8:56:41

                    Pěn_a >> Ty wolééé- super , já padesátku ještě na prutu neměl a že jich mám chycených stovky..........

                      Anýzový dědek - Profil | Po 1.7.2013 8:30:54

                      vahaj >> Hlavně , že je 100% recyklovatelná, tudíž se nerozloží ani po 20 letech....-:)))

                        vahaj - Profil | Po 1.7.2013 8:25:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        100% recyklovatelná

                          Anýzový dědek - Profil | Po 1.7.2013 8:09:49

                          airfish >> Čert ví co to je, ale nereaguje to na žádnej repelent a hryže to jak kuwa.....-((:D

                            airfish - Profil | Ne 30.6.2013 23:28:14

                            Anýzový dědek >> To nebudou komáři:))

                              Pěn_a - Profil | Ne 30.6.2013 21:30:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tak jsem si chytil na Bečvě první letošní ostrou. A nechtěla se nechat fotit, furt sebou mlela. Zdá se, že po tom co to před dvěma lety zdecimovali kormoráni, tak se řeka začíná vzpamatovávat.

                                frost862 - Profil | Ne 30.6.2013 20:39:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Ahoj dědulo,zas přidávám:-)

                                  Anýzový dědek - Profil | Ne 30.6.2013 20:27:51

                                  kosvi >> to jo, ale celej den ani běloba neťukla..))

                                    kosvi - Profil | Ne 30.6.2013 20:10:49

                                    Anýzový dědek >> Ale aspoň bylo vidět, že tam jsou ;-)

                                      Anýzový dědek - Profil | Ne 30.6.2013 17:38:52

                                      kosvi >> zkoušel jsem snad vše možné co mám i darované a stejnak plavaly kolem a jen se slunily na hladině

                                        kosvi - Profil | Ne 30.6.2013 17:31:11

                                        Anýzový dědek >> To jsem zrovna nemyslel :-)

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj