Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Anýzový dědek - Profil | Ne 30.6.2013 17:29:08

kosvi >> jo rudou třpytku..-:)))

    kosvi - Profil | Ne 30.6.2013 17:26:20

    Anýzový dědek >> To se jim ani nedivím, chce to něco speciálního ;-)

      Kreja - Profil | Ne 30.6.2013 17:12:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      jmelí -- teď mi tu lítají 3 poštolky před oknem pěkná podívaná

        Kreja - Profil | Ne 30.6.2013 17:11:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        jmelostrom

          Kreja - Profil | Ne 30.6.2013 17:10:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          našli jsem krásné mokřady ale kvůli komárům následoval velmi rychlý úprk,škoda je tam spousta vodních rostlin,tohle je jen malá část

            Kreja - Profil | Ne 30.6.2013 17:09:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            aspoň jsem včera vzal mámu na vycházku ta se nestačila divit co se děje

              Anýzový dědek - Profil | Ne 30.6.2013 17:05:35

              kosvi >> S rybami je to tu taky nějak bídné- v té hrachovce nemaj o nic zájem..))

                Kreja - Profil | Ne 30.6.2013 17:03:52

                Já momentálně nikam nejezdím zhruba po 18té měním druh zaměstnání nebo zaměstnavatele.Posledních 5 let na stejném fleku ale zaměstnavatele nám změnili 3x.Zítra začínám jinde tak jsem zvědavý jak to dopadne časově jestli mi nezbude na ryby jen víkend.

                  kosvi - Profil | Ne 30.6.2013 16:43:49

                  Anýzový dědek >> Tak už prostě jen ryby ;-)

                    Anýzový dědek - Profil | Ne 30.6.2013 16:41:52

                    kosvi >> tady krom komárů taky vůbec nic....-:))

                      kosvi - Profil | Ne 30.6.2013 16:40:58

                      Anýzový dědek >> No to asi nebude nic moc, předevčírem byl taťka u nás a vůbec nic, kromě slíšťat.

                        Anýzový dědek - Profil | Ne 30.6.2013 16:20:17

                        kosvi >> tak třeba zkusit houby , když ne ryby..))

                          kosvi - Profil | Ne 30.6.2013 16:12:25

                          Anýzový dědek >> To sic můžu, ale jesli má být takovéhle počasí, tak to nevím :-(
                          Zkusil jsem něco nového ;-)

                            Anýzový dědek - Profil | Ne 30.6.2013 15:48:52

                            kosvi >> Mistr- vy jim nějako podstrojujete.....-:))

                              Anýzový dědek - Profil | Ne 30.6.2013 15:48:06

                              kosvi >> tak aspoň můžeš být u vody skoro pořád..))

                                kosvi - Profil | Ne 30.6.2013 14:55:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Anýzový dědek >> Už jsem si něco drobek připravil ;-)

                                  kosvi - Profil | Ne 30.6.2013 14:49:07

                                  Anýzový dědek >> No, já aspoň teď mám pokoj od školy ;-)

                                    Anýzový dědek - Profil | Ne 30.6.2013 14:45:51

                                    kosvi >> doufám, ale i tak se k vodě dostanu nejřív ve čtvrtek.)))

                                      kosvi - Profil | Ne 30.6.2013 14:44:56

                                      Anýzový dědek >> Já věřím, že snad zítra bude líp ;-)

                                        Anýzový dědek - Profil | Ne 30.6.2013 14:41:46

                                        kosvi >> ani mi nemluv, aspoň na okyše, kdybych mohl..))

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj