Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

NAnýzový dědek - Profil | Ne 26.5.2013 13:08:21

kosvi >> Moc se mi ten efekt poškozené fotky nelíbí, ale občas se dá..)))

    Nkosvi - Profil | Ne 26.5.2013 12:45:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Pampelišky

      NAnýzový dědek - Profil | Ne 26.5.2013 12:00:51

      Kreja >> to vypadá na mládě kachny lysky...)))

        Nairfish - Profil | Ne 26.5.2013 11:36:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        U nás doma:)

          Nairfish - Profil | Ne 26.5.2013 11:35:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          jedle korejská

            NKreja - Profil | Ne 26.5.2013 11:28:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            trochu jsem pocvakal a fičel za mámou na kafčo

              NKreja - Profil | Ne 26.5.2013 11:27:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              ale pampelišky byly blízko..

                NKreja - Profil | Ne 26.5.2013 11:25:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                teď tam mají ráj volavky - trochu daleko na můj foťák

                  NKreja - Profil | Ne 26.5.2013 11:24:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  takhle vypadá záchytná nádrž nad přehradou - plná nánosu.Kdysi místro zelených ostrůvků se proháněli pěkní kapři

                    NKreja - Profil | Ne 26.5.2013 11:22:04

                    škudy >> dej vědět co je to za fešáka

                      Nškudy - Profil | Ne 26.5.2013 11:06:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      :-)

                        NAnýzový dědek - Profil | Ne 26.5.2013 10:47:59

                        neprduch >> On je to nějak specielně upravený písek. Už jsem o tom kdysi něco četl......-:)))
                        Ale stejnak jsou to machři. Já tak akorát bábovičky....-:)))

                          Nneprduch - Profil | Ne 26.5.2013 10:08:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Sochy z písku v Písku. Jak to jen dělají, že v tomto hnusném počasí se sochy nerozpadnou (asi tam přidávají vejce:))

                            Nmike1977 - Profil | So 25.5.2013 21:57:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Ještě neco málo.....I Gibraltar....

                              Nmike1977 - Profil | So 25.5.2013 21:54:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Na skok do Španělska...nevím, ale nedivím se, že je tam taková nezaměstnanost....protože se jim NECHCE makat! Bral by někdo za den 50 Euro, zdarma ubytko a stravování za sbírání oliv? Ne, oni ne, pro ně je to moc namáhavé za málo peněz... No nic...ale mají se tam dost v luxusu a je to líný národ. Co si před staletími nakradli, lze vidět. Příroda super, památky také.

                                NAnýzový dědek - Profil | So 25.5.2013 21:12:58

                                Kreja >> jo tak bych je zažaloval, aby to tedy vyrovnali.)))

                                  NKreja - Profil | So 25.5.2013 20:58:54

                                  Anýzový dědek >> knížku ještě dostanu ale aby bylo za co koupit materiál....

                                    NAnýzový dědek - Profil | So 25.5.2013 20:52:41

                                    Kreja >> Holt nezjistíš ty kouzla z kuchyní v Česku a Moravsku..))))

                                      NKreja - Profil | So 25.5.2013 19:20:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      vyhrál já jsem vyhrál..... su milionář... a pak je to zruinovalo

                                        NAnýzový dědek - Profil | Pá 24.5.2013 20:22:46

                                        ono tam včera moc k focení nebylo...)))

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj