Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Nairfish - Profil | Pá 24.5.2013 18:34:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

A jeden duhák:)

    Nairfish - Profil | Pá 24.5.2013 18:32:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Tahle chudinka má jen dvě.

      Nairfish - Profil | Pá 24.5.2013 18:32:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Ta včerejší kachna ještě seděla, ale o kus níž po proudu už prohání kachňata.

        NČendík - Profil | Pá 24.5.2013 7:21:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak přidám zase nějakou vodu

          Nairfish - Profil | Čt 23.5.2013 21:38:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Můj dnešní úlovek:)) Raketa na badminton.

            Nairfish - Profil | Čt 23.5.2013 21:35:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            kostival

              Nairfish - Profil | Čt 23.5.2013 21:34:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Dnes jsem chytal asi deset minut metr od kachny aniž bych si ji všiml, nebo ji vyplašil.

                NAnýzový dědek - Profil | Čt 23.5.2013 21:24:29

                pohled přes křoví..)))

                  Njirka0 - Profil | Čt 23.5.2013 21:19:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Polák chocholačka

                    Nking76 - Profil | Čt 23.5.2013 21:01:47

                    to je foceno před 3 dny.

                      Nking76 - Profil | Čt 23.5.2013 20:53:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      ještě jednu

                        Nking76 - Profil | Čt 23.5.2013 20:52:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        oblaka.....

                          NPavel1277 - Profil | Čt 23.5.2013 20:40:39

                          mike1977 >> Já mám pomalejšáí kartu, tak ukládám jen do RAWU :-)

                            Njirka0 - Profil | Čt 23.5.2013 20:37:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Ladoník

                              NAnýzový dědek - Profil | Čt 23.5.2013 19:49:17

                              mike1977 >> živýho jsem ho nikdy neviděl, takže to považuju za opravdovou raritu.

                                Nmike1977 - Profil | Čt 23.5.2013 19:47:51

                                Anýzový dědek >> No fotil jsem ho narychlo a "neupraveného" jak jsem ho dostal z toho šrotu. Ale pak jsme ho ofoukal od toho bordelu, dostal svačinu a mapu na cestu....a pak z parapetu pochvíli zase frrrr...odletěl :-) Fakt ho vidět, po mnoha mnoha letech...je to vážně veliký brouk a majestátný...ale prst mezi "kly" jsme mu nedal, i když kouše méně jak samička.

                                  NAnýzový dědek - Profil | Čt 23.5.2013 19:45:27

                                  Panoráma, ale bohužel je tak velké, že jsem to musel uložit v Jpeg, abych to sem mohl dát.

                                    NAnýzový dědek - Profil | Čt 23.5.2013 19:43:47

                                    mike1977 >> Nádhernej roháč...))))

                                      Nmike1977 - Profil | Čt 23.5.2013 19:31:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      To jsem psal již do jedné diskuze o zvířátkách : v noci míchám krmení a kvůli sladkému smradu jsme měl otevřené okno : a pak zvuk jak vrtulník...a buch....vletěl mi tento krasavec přímo do šrotu sladkého (se nalepil). Tak to jsem neviděl tak 20 let? Na to, že se jako kukla vyvíjí 6 let,a pak v této formě žije MAX 90 dnů!!!! je zvláštní. Je to vlastně Největší brouk Evropy.

                                        NAnýzový dědek - Profil | Čt 23.5.2013 19:27:14

                                        Dnešní strupatec...))))

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj