Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Nmike1977 - Profil | Ne 26.5.2013 21:58:01

Anýzový dědek >> Noo, to mne také napadlo, ale jak to přeložit do angličtiny :-) :-) Ta věta je krásná, ale nepřeložitelná....třeba jak přeložit : vrabec, si připoposedl... :-)

    NAnýzový dědek - Profil | Ne 26.5.2013 21:08:06

    mike1977 >> Napiš , že vznikla vnuknutím osudu a šťastnou shodou náhodného nastavení fotoaparátu..-:))

      Nmike1977 - Profil | Ne 26.5.2013 20:07:22

      Kreja >> Vidíš, vyhrál jsi a si milionář... :-)
      Mě se stalo něco podobného, ale ty ludry chcou po mě anglicky popis jak tato fotografie vznikla...to jim mám napsat jako: bil jsem se do hlavy, že v tak super počasí jsem se vysral na ryby a nakonec že jsem tam utíkal kvůli průjmu z předešlých vypitých 7 piv? :-)

      http://exhibitions.europeana.eu/exhibits/show/wiki-​loves-glam/editors-pick/item/813
      http://exhibitions.europeana.eu/exhibits/show/wiki-​loves-glam/editors-pick/item/818

        NAnýzový dědek - Profil | Ne 26.5.2013 20:02:33

        PETLOV >> Holt věděla, že dostane dobrotu.)))

          NPETLOV - Profil | Ne 26.5.2013 19:55:50

          Anýzový dědek >> taky tam nebyla sla najisto !!

            NAnýzový dědek - Profil | Ne 26.5.2013 19:41:21

            PETLOV >> jo třeba jinou v té rychlosti nenašla..-:))

              NPETLOV - Profil | Ne 26.5.2013 19:38:56

              Anýzový dědek >> to jo at,si da mrška,ale priste bez montaze :)))

                NAnýzový dědek - Profil | Ne 26.5.2013 19:36:22

                PETLOV >> to víš hlad je hlad a mladý maj taky hladík...-)))

                  NPETLOV - Profil | Ne 26.5.2013 19:14:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  abych nezapomnel mel jsem opet nezvanou spolecnici,dneska jsem si na ni počihal (naposledy mi odtahla celou montaz i s peletou, mrška jedna).

                    NPETLOV - Profil | Ne 26.5.2013 19:10:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    tak dneska ryby stavkovaly,ale mel jsem aspon krasnej vyhled.

                      NAnýzový dědek - Profil | Ne 26.5.2013 17:05:21

                      frost862 >> to ju , já už nevím jak vypadá ryba pokud se nepodívám do zrdcadla.))))

                        Nfrost862 - Profil | Ne 26.5.2013 16:54:27

                        Anýzový dědek >> no dneska ráno tu myslim nebylo o moc víc.....brr:-))jak píšeš divný jaro...

                          NAnýzový dědek - Profil | Ne 26.5.2013 16:45:30

                          frost862 >> tu se v té kose nedá nic- mokro vlhko, větřno , deštivo +4°C.... -tenhle způsob jara zdá se mi poněkud podivný...-)))

                            Nfrost862 - Profil | Ne 26.5.2013 16:15:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            a obědová flákota:-)

                              Nfrost862 - Profil | Ne 26.5.2013 16:13:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Anýzový dědek >> Ahoj tak sme dopadli jakž takž pochytali sme nějaké ryby domácí:-)počas nás trochu pozlobil.-))ale jinak supr tu náš známej dub:-)

                                NAnýzový dědek - Profil | Ne 26.5.2013 15:11:36

                                kosvi >> jj))

                                  Nškudy - Profil | Ne 26.5.2013 15:05:01

                                  Kreja >> myslím,že malá lyska...

                                    Nkosvi - Profil | Ne 26.5.2013 15:03:22

                                    Anýzový dědek >> Tak tak ;-)

                                      NAnýzový dědek - Profil | Ne 26.5.2013 14:33:19

                                      kosvi >> To je na vkusu uživatele..))

                                        Nkosvi - Profil | Ne 26.5.2013 14:19:03

                                        Anýzový dědek >> Mě se zas vcelku zamlouvá ;-)

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj