Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

frost862 - Profil | St 22.5.2013 20:30:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Kreja >> tady sem našel kus dyje

    frost862 - Profil | St 22.5.2013 20:26:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Tu fotka z loňska,z úhořolovu...letos sem se tam eště nedostal,měl bych to napravit.....

      frost862 - Profil | St 22.5.2013 20:20:53

      Kreja >> aha tak to jo,no u nás místy vypadaj břehy řeky podobně,tak sem myslel,že řeka:-)

        Kreja - Profil | St 22.5.2013 20:19:36

        frost862 >> je to zátoka na přehradě a protože je plný stav vody tak to vypadá líp než bývalo jiné roky

          frost862 - Profil | St 22.5.2013 19:46:15

          Kreja >> moc pěkná voda:-)

            Anýzový dědek - Profil | St 22.5.2013 17:55:25

            Kreja >> Aspoň někoho mimo mne potešil.))

              Kreja - Profil | St 22.5.2013 17:52:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              aspoň že kapříci parádně brali

                Kreja - Profil | St 22.5.2013 17:51:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                málem jsem měl prima fotku jenže v tom fofru jsem neměl "naladíno" tak mám zase houbeles

                  Kreja - Profil | St 22.5.2013 17:41:51

                  Anýzový dědek >> koukám Znovínek tak to jsi potěšil maminu ta je Znojemačka

                    Slavmistr - Profil | St 22.5.2013 16:03:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Také včera :-))

                      jirka0 - Profil | St 22.5.2013 16:01:26

                      Anýzový dědek >> jj :-)

                        Anýzový dědek - Profil | St 22.5.2013 15:57:16

                        jirka0 >> tož na zdraví..!!!....-:)))))))))))))))))))))))))))))))))

                          jirka0 - Profil | St 22.5.2013 15:55:50

                          Anýzový dědek >> Sláva :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                            Anýzový dědek - Profil | St 22.5.2013 15:53:28

                            jirka0 >> nádhera, Oldtimery mohu..)))

                              airfish - Profil | St 22.5.2013 15:49:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Průtrž na sebe nenechala dlouho čekat.

                                airfish - Profil | St 22.5.2013 15:48:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Před chvílí jsem přišel z ryb a měl jsem kliku. Najednou se zvednul vítr a setmělo se.

                                  LolMen - Profil | St 22.5.2013 15:40:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  vcera pri bource:)

                                    jirka0 - Profil | St 22.5.2013 15:39:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Anýzový dědek >> Teď jsem se rozhodl tě za zaslané víno obdarovat pár auty.

                                      Anýzový dědek - Profil | St 22.5.2013 15:36:04

                                      jirka0 >> V pohodě, dneska taky nejsem moc redy..))))

                                        jirka0 - Profil | St 22.5.2013 15:34:34

                                        Anýzový dědek >> Díky :-) mám tě rád i bez vína a už vůbec se nezlobím,jen jsem línej psát:-) ale to snad víš.
                                        Čekal jsem spíš reakci ohledně kvality programů od někoho jiného,tam jsem to mezi řádky naváděl.

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj