Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Liborman - Profil | St 15.5.2013 17:00:13

strom >> Sakra na té Pilské ja krásně. Budu se tam už muset vypravit :-)

    Anýzový dědek - Profil | St 15.5.2013 16:46:07

    Kosák..))

      Anýzový dědek - Profil | St 15.5.2013 16:14:37

      Neví někdo jesti je v Zoneru 15 možné skládat panorama jako ve Photostichu ( snad jsem to napsal správně)

      Toto je tak vyfoceno, ale musel jem to pracně seskládat ze dvou řad na výšku

        strom - Profil | Út 14.5.2013 22:11:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        S 19-ka z jedné strany, z druhé, pak se nachystalo a začalo zalejzat . . .:-):-)

          Anýzový dědek - Profil | Út 14.5.2013 21:28:56

          Slunko zašlo , mraky přešly.
          Na tohle já jsem studoval vysoku školu, abych tady teď stavěl krávy?(Copy Menšík)

            Anýzový dědek - Profil | Út 14.5.2013 21:12:45

            "druhý plán"---.)))

              Anýzový dědek - Profil | Út 14.5.2013 20:52:56

              strom >> paráda.))

                strom - Profil | Út 14.5.2013 20:50:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Sázava 19, před malou chvílí . . .

                  Anýzový dědek - Profil | Út 14.5.2013 15:59:48

                  ...))

                    strom - Profil | Po 13.5.2013 23:03:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    na Vysočinu taky přišlo jaro . . .

                      Anýzový dědek - Profil | Po 13.5.2013 21:14:49

                      bez úprav..))

                        Anýzový dědek - Profil | Po 13.5.2013 19:45:58

                        soumrak..)))

                          Anýzový dědek - Profil | Po 13.5.2013 19:44:39

                          trochu fantaskní..)))

                            Anýzový dědek - Profil | Po 13.5.2013 9:57:57

                            ze včerejška

                              Anýzový dědek - Profil | Po 13.5.2013 8:36:04

                              Kreja >> To věřím...)))

                                Kreja - Profil | Ne 12.5.2013 19:05:02

                                Anýzový dědek >> máma právě smíchy lehla z ptačí chřipky až ji slzy tečou

                                  airfish - Profil | Ne 12.5.2013 15:57:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Včera jsem se díval po čtyřlístkách a našel pětilístek:) Až doma na monitoru jsem jsi všiml, že vpravo dole jeden byl:))

                                    airfish - Profil | Ne 12.5.2013 15:55:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Anýzový dědek >> U nás po tom dešti je nějak barevno.

                                      airfish - Profil | Ne 12.5.2013 15:54:34

                                      Kreja >> Už aby to bylo:))

                                        Anýzový dědek - Profil | Ne 12.5.2013 11:41:53

                                        Kreja >> to věřím- sráči uřvaní..)))

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj