Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Anýzový dědek - Profil | Čt 16.5.2013 20:03:54

JBpivosaj >> to víš jdeme s dobou..-))))

    JBpivosaj - Profil | Čt 16.5.2013 19:58:19

    Kreja >> Nestačim se divit, vidím tady stroje co jsem jako malej výdal v kuchyni... to potěší :-)

      airfish - Profil | Čt 16.5.2013 15:45:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Příprava na úhoře:))

        airfish - Profil | Čt 16.5.2013 15:44:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Pomněnky u Metuje.

          airfish - Profil | Čt 16.5.2013 15:43:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          silenka

            Anýzový dědek - Profil | Čt 16.5.2013 13:29:50

            ...)

              Dev - Profil | Čt 16.5.2013 9:22:19

              Pěn_a >> vim ja tam byl tez ;) ... maji tam hezke rybky ;)

                Anýzový dědek - Profil | Čt 16.5.2013 8:53:48

                kvítíčko

                  Pěn_a - Profil | Čt 16.5.2013 4:42:01

                    Dev - Profil | St 15.5.2013 22:03:53

                    Pěn_a >> Banat ? :)

                      Pěn_a - Profil | St 15.5.2013 21:53:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      A ještě pár fotek.

                        Pěn_a - Profil | St 15.5.2013 21:50:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tak jsem dneska navštívil naši jezírkovou prodejnu a mají tam pěkný průhled do vodního světa. Tam by se dobře testovalo krmení :-)

                          Anýzový dědek - Profil | St 15.5.2013 20:08:15

                          Kreja >> snad jo..
                          Ale abys neřekl, tak tenhle strojek z NDR nemá chybu.- semele i boiles i tvrdé pelety.
                          Tady soudruzi z NDR chybu neudělali...-)))

                            Anýzový dědek - Profil | St 15.5.2013 19:40:47

                            koiově se dneska vyhřívali na sluníčku

                              Kreja - Profil | St 15.5.2013 19:40:27

                              Anýzový dědek >> však my taky ještě za něco stojíme ne?

                                Anýzový dědek - Profil | St 15.5.2013 19:39:48

                                Kreja >> já ti asi dám po řiti mladej a pošlu tě za ty pobuřující řeči pro pívo...-:o)))

                                  Anýzový dědek - Profil | St 15.5.2013 19:37:49

                                  Kreja >> tak tenhle robot znám z dětství- to jeětě ETA za něco stála.)))

                                    Kreja - Profil | St 15.5.2013 19:35:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    možná je i starší než Anýzový dědek

                                      Kreja - Profil | St 15.5.2013 19:35:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      tenhle semele všechno

                                        Kreja - Profil | St 15.5.2013 19:34:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        na Mrku se diskutuje o chlebové strouhance tak jsem narychlo blejsknul stroj co vydrží víc než renomované značky

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj