Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

NKreja - Profil | Ne 12.5.2013 11:34:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

airfish >> Více srážek a nižší teploty přijdou na konci května a začátku června.A porostou a bude co fotit.

    NKreja - Profil | Ne 12.5.2013 11:32:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Anýzový dědek >> souhlasím každý rok dělám tyhle fotky půdy pro byťák a deratizace má práci

      NAnýzový dědek - Profil | Ne 12.5.2013 8:24:00

      atawa >> ptačí chřipka..)))

        NAnýzový dědek - Profil | Ne 12.5.2013 8:13:52

        atawa >> ahojky, tak těmhle bych tak sypal otrávené zrní...)))
        Ptačí chřipku nerad..))

          Natawa - Profil | So 11.5.2013 21:42:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          obyvatelé Karlova mostu

            Nkosvi - Profil | So 11.5.2013 16:56:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Sasanka

              Nkosvi - Profil | So 11.5.2013 16:52:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Šeřík

                Nkosvi - Profil | So 11.5.2013 16:50:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Kos na špičce

                  NAnýzový dědek - Profil | So 11.5.2013 16:39:29

                  king76 >> ale jo- někdy se nechce s tím frcat ani mě..)))

                    NAnýzový dědek - Profil | So 11.5.2013 16:38:13

                    A jakej to bejval kanec...-:o)
                    A dneska?...

                      Nking76 - Profil | So 11.5.2013 16:36:06

                      Anýzový dědek >> jak pro koho ))))))

                        NAnýzový dědek - Profil | So 11.5.2013 16:35:24

                        king76 >> důvod se vždy najde.))))

                          Nking76 - Profil | So 11.5.2013 16:34:06

                          Anýzový dědek >> to potom je dobré oříznout pokud je důvod tak jo.

                            NAnýzový dědek - Profil | So 11.5.2013 16:20:50

                            king76 >> Rozumím. ale občas se ti na fotku připlete něco co tam nechceš nebo je moc velká (rozměrově), tak je třeba to oříznout- to je ta nejjednodušší úprava fotky.)))

                              Nking76 - Profil | So 11.5.2013 16:18:25

                              Anýzový dědek >> ja ty ořezý nějak nedělám nechám to tak jak vyfotím moc se mi do toho nechce zbytečně zasahovat.

                                NAnýzový dědek - Profil | So 11.5.2013 16:14:46

                                airfish >> já bych šel na obojí, ale ten chcavec venku mě odrazuje- houby bych si tak mohl nakreslit...

                                  Nairfish - Profil | So 11.5.2013 16:08:22

                                  Anýzový dědek >> Na ryby nemůžu, tak alespoň ty houby:))

                                  Já se na kole kochám a hledám houby. Dnes jsem z cyklostezky našel choroš šupinatý a sírovec:)

                                    NAnýzový dědek - Profil | So 11.5.2013 15:58:34

                                    airfish >> zařveš Jedůů!!!! a za tebou ohnivá čára...)))

                                      NAnýzový dědek - Profil | So 11.5.2013 15:57:52

                                      airfish >> nedráždi mi s temi prašifkami...-))))

                                        Nairfish - Profil | So 11.5.2013 15:56:05

                                        Anýzový dědek >> Ne:)) Já jezdím pomalu:)

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj