Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

airfish - Profil | So 11.5.2013 15:55:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

A prší tady asi dost, když už vylezly i boltcovitky.

    Anýzový dědek - Profil | So 11.5.2013 15:54:07

    airfish >> takže pruh na čele i na zádech...))))

      Anýzový dědek - Profil | So 11.5.2013 15:53:21

      king76 >> Ale ju s opatrností sa dá..))
      Pak je lepší pokud chceš něco přiblížit zkusit ořez fotky.

        airfish - Profil | So 11.5.2013 15:53:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Nedalo mi to, vzal kolo a vyrazil okolo vody. Řeka je zvedlá, kalná a nechytatelná. Cestou domů jsem samozřejmě zmoknul:)

          king76 - Profil | So 11.5.2013 15:51:58

          Anýzový dědek >> jasně jen sem tak zkoušel co s toho vyleze.

            Anýzový dědek - Profil | So 11.5.2013 15:50:54

            king76 >> to by šlo- ono pak při větším zoomování bývá pak hodně skvrn a šumu..)))

              ctvrtmile - Profil | So 11.5.2013 15:42:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Odraz ostrova....

                king76 - Profil | So 11.5.2013 15:39:25

                Anýzový dědek >> mám oběktiv 17-85 to by mělo vycházet 5.6x

                  Anýzový dědek - Profil | So 11.5.2013 15:31:21

                  king76 >> kolikrát zoom jsi použil na té fotce?- Moc asi ne počítám, že max 4xzoom...-.)))

                    Anýzový dědek - Profil | So 11.5.2013 15:29:25

                    king76 >> tu začlo až nějak v poledne....)))

                      king76 - Profil | So 11.5.2013 15:12:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      se zoomem....

                        king76 - Profil | So 11.5.2013 14:45:20

                        Anýzový dědek >> a leje taky od rána v kuse.

                          Anýzový dědek - Profil | So 11.5.2013 14:43:13

                          king76 >> tu je to poměrně hustý déšť ...)))

                            Balzer - Profil | So 11.5.2013 14:38:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Ešte jedna kvetinková...

                              king76 - Profil | So 11.5.2013 14:35:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              cesta nikde nevede

                                king76 - Profil | So 11.5.2013 14:34:42

                                Anýzový dědek >> u nás to samé takový jemný dešt.

                                  Anýzový dědek - Profil | So 11.5.2013 14:04:54

                                  king76 >> jak je u vás?- tady chčije a chčije...-((((

                                    king76 - Profil | So 11.5.2013 14:03:03

                                    Anýzový dědek >> jasně dá.

                                      Balzer - Profil | So 11.5.2013 13:54:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      .

                                        Anýzový dědek - Profil | So 11.5.2013 13:52:15

                                        king76 >> je to jen trošičku ne moc, ale dá sa to..))

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj