Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Nking76 - Profil | So 11.5.2013 13:32:04

Anýzový dědek >> nemá to nijak nakloněné na jednu stranu,pokud to má z ruky tak to má dobré.

    NAnýzový dědek - Profil | So 11.5.2013 10:31:08

    airfish >> ....-:)))

      Natawa - Profil | So 11.5.2013 10:05:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      ..kousek přírody v Praze

        Nairfish - Profil | So 11.5.2013 9:41:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Anýzový dědek >> Také nechápu proč jsme lezli nahoru, když je dole tak krásně:))

          NAnýzový dědek - Profil | So 11.5.2013 9:35:05

          airfish >> Pozri Andér jak je dolu krásne?...)))

            NAnýzový dědek - Profil | So 11.5.2013 9:34:16

            airfish >> koukám...))

              Nairfish - Profil | So 11.5.2013 9:33:20

              Anýzový dědek >> jj dějí se dnes věci:))

                Nairfish - Profil | So 11.5.2013 9:32:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Ale byl tam nádherný rozhled:)

                  NAnýzový dědek - Profil | So 11.5.2013 9:31:20

                  airfish >> To jako, že RS měří radarem rychlost vodáka na vodě?- To je hustýýýýý....-:o))

                    Nairfish - Profil | So 11.5.2013 9:30:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Nahoře jsme samozřejmě vyšli úplně jinde a museli asi dva kilometry po louce.

                      Nairfish - Profil | So 11.5.2013 9:29:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Na zpáteční cestě jsme se chtěli dostat opět k Metuji přes tyhle kopečky. Bohužel jsme netrefili správnou cestu mezi nimi a zdolali ten vyšší levý.

                        Nairfish - Profil | So 11.5.2013 9:25:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Potom jsme uhnuli do údolí kde protéká Olšavka. Tady mají vodáci smůlu a omezenou rychlost na třicet:))

                          Nairfish - Profil | So 11.5.2013 9:23:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Ve středu jsme si vyrazili na první delší cyklovýlet. Samozřejmě jsem trasu naplánoval okolo Metuje:))

                            NAnýzový dědek - Profil | So 11.5.2013 9:14:22

                            Kaplan >> jen to chtělo trochu srovnat horizont, aby ti voda nevytekla bokem...-:o))

                              NKaplan - Profil | So 11.5.2013 9:07:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              ****

                                NAnýzový dědek - Profil | So 11.5.2013 8:12:40

                                Kreja >> Tak to jo, lepší by bylo, kdybys byl přescent...)))

                                  NKreja - Profil | So 11.5.2013 8:09:04

                                  Anýzový dědek >> teprve jsem docent

                                    NAnýzový dědek - Profil | So 11.5.2013 8:07:17

                                    Kreja >> No pokud máš aspoň metrák na váhu, tak to bude švanda...-)))

                                      NKreja - Profil | So 11.5.2013 7:26:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      jenže dnes by i ta duha zmokla

                                        NKreja - Profil | So 11.5.2013 7:25:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        jinak dobrý den všem i když je deštivo a posílám alespoň inspirační duhu

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj