Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Kreja - Profil | So 11.5.2013 6:24:35

Anýzový dědek >> maroda budu dělat od pondělí když bude porucha řeknu šup s Jarinem na nosítka a noste mě po provoze..asi tak 6 pater

    Anýzový dědek - Profil | Pá 10.5.2013 17:49:03

    Pokus o seriovou fotku i když to stále kvůli chybám není ono.

      Anýzový dědek - Profil | Pá 10.5.2013 15:59:55

      zakoupil jsem sobě stylovou čepičku neb původní dosloužila

        Anýzový dědek - Profil | Pá 10.5.2013 13:28:09

        Kreja >> V práci bych dělal maroda..)))
        Formu máš mět u vody..))

          Kreja - Profil | Pá 10.5.2013 13:20:44

          Anýzový dědek >> dík myslím že mě pondělní pracovní úspěchy hned dají do formy

            Pěn_a - Profil | Pá 10.5.2013 11:57:31

            Anýzový dědek >> Jaká síra, tady pere oskar, že se v práce nedá vydržet :-)

              Anýzový dědek - Profil | Pá 10.5.2013 9:17:15

              Kreja >> Martin to má akési posraté...-:))

              No doufám, že se z toho brzo vylížeš a budeš lapat dál..))

                Kreja - Profil | Pá 10.5.2013 8:36:29

                Anýzový dědek - >> mám tu ten samý problém jak na retru - dám líbí naskočí hlas ale v tabulce kdo dal líbí se jméno neukáže.Když se vrátím zpět na stránku tak hlas tam není.Na ML to funguje normálně.
                Jinak mi včera ráno uklouzli nohy každá na jinou stranu v lýtku křuplo a jsem rád že to neskončilo sádrou.Tak místo u vody stěží šmajdám po bytě.

                  Anýzový dědek - Profil | Pá 10.5.2013 8:33:11

                  tady taky vše kvete jak zběsilé
                  I když momentálně padá síra síra..))))

                    Čendík - Profil | Pá 10.5.2013 7:40:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Ještě přidám jeden hezky obrostlý pařez

                      Čendík - Profil | Pá 10.5.2013 7:25:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Divoká Orlice je vážně nádherná ...

                        Čendík - Profil | Pá 10.5.2013 7:21:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Přidávám jednu krásnou starou jabloň ze samoty v Orlických horách

                          kosvi - Profil | Čt 9.5.2013 17:08:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Aspoň kačenky, před chvílí u nás začalo pršet, ale jen tak dál, aspoň se ten pyl smyje.

                            Anýzový dědek - Profil | Čt 9.5.2013 12:55:57

                            tomik50 >> Osobně používám obyčejný stařičký kompakt od Canonu Powershot G3.

                              Čendík - Profil | Čt 9.5.2013 12:45:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tak ještě něco z hnízdiště v Lednici

                                tomik50 - Profil | Čt 9.5.2013 9:57:47

                                Ještě taková otázka. Jaký hardware používáte? Canon? Nikon? .... Dík

                                  tomik50 - Profil | Čt 9.5.2013 9:53:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Západ slunce

                                    Kalužmistr - Profil | Čt 9.5.2013 9:50:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tak já taky něco přidám, zlatá rybka.

                                      tomik50 - Profil | Čt 9.5.2013 9:49:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Ahoj, něco málo přihodím.

                                        Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj