Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Čendík - Profil | Čt 9.5.2013 7:54:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

A ještě jeden pasoucí se koník

    Čendík - Profil | Čt 9.5.2013 7:28:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Divoká Orlice u Zemské brány - z včerejšího krásného výletu.

      Čendík - Profil | Čt 9.5.2013 7:12:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Anýzový dědek >> Dík. Tak zase něco přidám.

        kosvi - Profil | St 8.5.2013 20:53:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Dnešní chytačka na pískovně, taťkovi se povedl pěkný lysec postaršího věku.

          čestik57 - Profil | St 8.5.2013 20:48:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Pohled do kosího hnízda.

            Anýzový dědek - Profil | St 8.5.2013 20:09:41

            Soulfish >> tady máš tu druhou.))

              Anýzový dědek - Profil | St 8.5.2013 20:02:32

              Soulfish >> Tohle jsem ztvořil z té tmavé fotky

                Soulfish - Profil | St 8.5.2013 19:53:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Anýzový dědek >> nebo ještě takto

                  Anýzový dědek - Profil | St 8.5.2013 19:52:06

                  Soulfish >> Pošli mi originál v SZ. uvidíš, co s tím provedu...-:)))

                    Anýzový dědek - Profil | St 8.5.2013 19:50:48

                    Soulfish >> Tak to ju.)))

                      Soulfish - Profil | St 8.5.2013 19:47:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Anýzový dědek >> já to tak měl schválně, ale v rawu si to poupravím dle libosti

                      takhle ty květy vypadaly bez (nebo jen s -0,3) korekce - mi to přišlo dost "vyblité", to tmavší bylo na korekci -1

                        Anýzový dědek - Profil | St 8.5.2013 19:46:18

                        Soulfish >> Možná to chtělo trochu přidat na expozici- je to moc tmavé..))

                          Soulfish - Profil | St 8.5.2013 19:43:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Anýzový dědek >> pavouček na kvetoucím keříku

                            Anýzový dědek - Profil | St 8.5.2013 19:36:00

                            Mravenci na pampelišce..)))

                              Anýzový dědek - Profil | St 8.5.2013 18:33:51

                              Pokus...))

                                Anýzový dědek - Profil | St 8.5.2013 15:41:30

                                Koiové si se mnou hráli na schovku..-)))

                                  Anýzový dědek - Profil | Út 7.5.2013 12:33:47

                                    Anýzový dědek - Profil | Út 7.5.2013 12:27:19

                                    Čendík >> Krásné fotky..)))

                                      Čendík - Profil | Út 7.5.2013 7:22:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Mám rád krásný starý stromy - např. staré duby. Tento, porostlý svěžími jarními listy, je prostě nádhernej.

                                        Čendík - Profil | Út 7.5.2013 7:19:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tak tento nádhernej kaštan prostě nešlo neblejsknout ...

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj