Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

NČendík - Profil | Út 7.5.2013 7:17:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Kaštany ( jírovce ) nám krásně kvetou ...

    NČendík - Profil | Út 7.5.2013 7:01:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Tak už nám to hnízdí - horní patro obývá čáp, nižší zabral kormorán ( opět z Lednice )

      NAnýzový dědek - Profil | Po 6.5.2013 21:43:09

      frost862 >> No tak ať ten poštovní soumar běží rychle...-)))
      Díky.

        Nfrost862 - Profil | Po 6.5.2013 21:21:11

        Anýzový dědek >> no tak nějak,jen abys věděl,že sem nazapoměl,zásilku už zbejvá jen poslat:-)

          NAnýzový dědek - Profil | Po 6.5.2013 21:11:06

          frost862 >> Nazdárek zmrzlíku. docela to jde i když líp může být vždycky..))

            Nctvrtmile - Profil | Po 6.5.2013 20:49:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Závodní výkend-Tovačov..

              Nfrost862 - Profil | Po 6.5.2013 20:09:51

              Anýzový dědek >> Ahoj dědulo,tak jak žerou??

                NAnýzový dědek - Profil | Po 6.5.2013 12:35:52

                Kreja >> No to nevím, však jim můžeš písnout přímo ze Zoneru.

                  NKreja - Profil | Po 6.5.2013 11:11:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Dnes to hrozilo deštěm tak jsem sednul kousek pod auto do trav a konečně jsem pustil letošního mírového kapra.Ale není to ono na volnější vodě pěkně vrčí brzda kdežto tady se kapr ani nemá kam rozjet

                    NKreja - Profil | Po 6.5.2013 11:09:08

                    Anýzový dědek >> a kdyby šli kolem tak ať se zastaví i u mě

                      NAnýzový dědek - Profil | Po 6.5.2013 9:01:13

                      jirka0 >> Ještě pošlu dotaz přímo na Zoner, jestli mi neporadí oni.

                        NČendík - Profil | Po 6.5.2013 7:54:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tak zase posílám nějaké aktuální foto z včerejší procházky v Lednici

                          Njirka0 - Profil | Ne 5.5.2013 21:29:21

                          Anýzový dědek >> Tak aspoň něco:-)

                            NAnýzový dědek - Profil | Ne 5.5.2013 21:12:46

                            jirka0 >> trochu mi to pomohlo osvětlit problém- udělal jsem několik chyb a proto to dopadlo tak jak to dopadlo a další věc je, že s tím překryvem Zoner neporadí.

                              Njirka0 - Profil | Ne 5.5.2013 21:04:44

                              Anýzový dědek >> Něco jsem našel tak se na to podívej třeba ti to pomůže:-) já to nikdy nedělal.
                              http://www.fotoaparat.cz/article/11049/print

                                Nkosvi - Profil | Ne 5.5.2013 18:25:38

                                JBpivosaj >> Tak to už fakt nevím, v čem to bude :-(

                                  NKreja - Profil | Ne 5.5.2013 18:03:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  konečně začínám chodit na svůj flek ale zatím je to slabota

                                    NJBpivosaj - Profil | Ne 5.5.2013 13:40:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    klasika co se velikosti ryb týče :-)

                                      NJBpivosaj - Profil | Ne 5.5.2013 13:26:07

                                      kosvi >> Tak jsem to dnes zkoušel a nic...

                                        NAnýzový dědek - Profil | Ne 5.5.2013 12:48:22

                                        Chlapi- uměl by mi někdo poradit, jak v ZPS15 skloubit pár sekvenčně nasekaných fotek do jedné, aby to vypadalo jako plynulý přechod?

                                        Mě se to nějak nedaří- viz foto-pokus

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj