Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Anýzový dědek - Profil | Ne 5.5.2013 11:40:54

kulinste >> Zajímavě zachyceno...)))

    kulinste - Profil | Ne 5.5.2013 10:13:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    neco z leta

      airfish - Profil | Ne 5.5.2013 10:11:10

      Je:) Konkrétně Řebčík královský (Fritillaria imperialis)

        Anýzový dědek - Profil | Ne 5.5.2013 10:00:49

        airfish >> To jsou myslím řebčíky - asi někdo ze zahrádkářů vyhodil a ony splaněly...)))

          Anýzový dědek - Profil | Ne 5.5.2013 9:58:18

          Sven >> i nějaké rybky se pochytaly

            Anýzový dědek - Profil | Ne 5.5.2013 9:48:32

            Kreja >> tak já absťák nemám- včera jsme s s klukama slezli tady u mě a bylo to prima odpoledne se všemi rozmary rybaření od slunečna po bouřku s kroupami.

              kosvi - Profil | Ne 5.5.2013 9:23:46

              JBpivosaj >> Za vyzkoušení to stočí ;-)

                airfish - Profil | Ne 5.5.2013 8:59:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Potom jsem našel ještě tohle, podobné ananasu napíchlém na smetáku:)

                  airfish - Profil | Ne 5.5.2013 8:57:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  violka Rivinova

                    airfish - Profil | Ne 5.5.2013 8:56:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    violka rolní

                      airfish - Profil | Ne 5.5.2013 8:55:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Letošní první housenka.

                        king76 - Profil | So 4.5.2013 22:55:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        jen tak blejsknuto

                          king76 - Profil | So 4.5.2013 22:14:11

                          atawa >> mě se líbí ta tráva je ostrá a pěkně sytě zelená.

                            jirka0 - Profil | So 4.5.2013 21:27:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            ,,,

                              jirka0 - Profil | So 4.5.2013 21:25:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Pstruhová voda ☺

                                atawa - Profil | So 4.5.2013 21:12:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                :-)))

                                  atawa - Profil | So 4.5.2013 21:09:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  tady je fotka mýho brlohu,ryby moc nic,ale je tam hezky tak se podívejte.

                                    JBpivosaj - Profil | So 4.5.2013 21:01:51

                                    kosvi >> na brko chytam okouny přilvačákem, takhle jsem to ještě nezkoušel...

                                      kosvi - Profil | So 4.5.2013 20:43:04

                                      JBpivosaj >> Díky, dostal jsem se k vodě dřív než jsem myslel. Chytám většinou na brko a tam krmítko nemám ;-)

                                        JBpivosaj - Profil | So 4.5.2013 20:36:21

                                        kosvi >> Pekny, zase zavidim, ty chytas bez krmítka ?

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj