Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

kosvi - Profil | So 4.5.2013 20:25:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Dnešní odpoledne u vody v proměnlivém počasí s návštěvou přátel.

    Sven - Profil | So 4.5.2013 12:23:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Anýzový dědek >> díky za přivítání.
    Tuhle kýčovitou barvu mám z celého roku nejraději :-)
    Pozdravuj fišle, já místo na ně, valím spravit střechu na garáž :-(
    Přidám sem jedno U jako undatra ze včera:-)

      Kreja - Profil | So 4.5.2013 11:31:55

      Anýzový dědek >> s tím ukřižováním jsme na tom stejně i já tak často chytám,jinak tady pořád silně mrholí tak zase žádná vycházka k vodě už mám absťák

        Anýzový dědek - Profil | So 4.5.2013 7:51:04

        Sven >> Vítej tady. U nás už je vše nechutně zelené.
        Dobalím pár věcí, neco skousnu a pomašíruju nakrmit fišle...))))

          Sven - Profil | Pá 3.5.2013 23:32:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Tak už se nám to konečně začíná zelenat....

            Anýzový dědek - Profil | Pá 3.5.2013 20:31:00

            Kreja >> když se podíváš , tak jsem ani moc místa nějak neměl- nade mnou větve stromů a místo mezi stromy, takže žádnej vegáč...))

              Anýzový dědek - Profil | Pá 3.5.2013 20:10:59

              Kreja >> je to feeder a to co tam vidíš je policajt na suchej zip.
              Nějak mi nejde to sledování ohybu špice v této kolmé poloze, tak si pomáhám takto.
              I když "pure feederaří" by mne za to ukřižovali.

                Kreja - Profil | Pá 3.5.2013 20:03:36

                Anýzový dědek >> ten pravý prut je feeder s gumou před špičkou?

                  Anýzový dědek - Profil | Pá 3.5.2013 13:11:29

                  Kreja >> Tak si to tam ještě dva dny nechte- zítra potřebuju sucho a slušné počasí.
                  A žádný :" My přijdem blíž.....-:)))

                    Kreja - Profil | Pá 3.5.2013 10:39:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Jak lvové bijem o okna,jak lvové v bytě jatí,my bychom vzhůru k povodí ale jsme deštěm jatí...
                    tady chči.. a chči.. už druhý den

                      Anýzový dědek - Profil | Čt 2.5.2013 21:52:57

                      Dnešní tybačka nesála za moc, ani fotit nebylo skoro co, tak jen tyhle kačery

                        atawa - Profil | Čt 2.5.2013 21:20:45

                        SERPIK >> Díky.

                          SERPIK - Profil | Čt 2.5.2013 21:09:49

                          atawa >> Je to z rozhledhy Velký Lopeník.

                            atawa - Profil | Čt 2.5.2013 20:55:29

                            SERPIK >> Ahoj mohl bys prosím tě napsat co to je za kopce?Děkuju moc.

                              SERPIK - Profil | Čt 2.5.2013 20:36:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              vv

                                SERPIK - Profil | Čt 2.5.2013 20:32:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                druha strana

                                  SERPIK - Profil | Čt 2.5.2013 20:31:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  dd

                                    SERPIK - Profil | Čt 2.5.2013 20:26:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    dd

                                      atawa - Profil | Čt 2.5.2013 20:08:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Dnešní oulovek/mobilem/

                                        atawa - Profil | Čt 2.5.2013 20:05:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Pohoda i rybky nějaký byly.

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj