Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

kosvi - Profil | Čt 2.5.2013 19:30:33

JBpivosaj >> Díky, uvidím, kdy se mi poštěstí jít zas na ryby, předpověď zatím nevypadá moc příznivě, ale uvidíme ;-)

    SERPIK - Profil | Čt 2.5.2013 19:25:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    XX

      JBpivosaj - Profil | Čt 2.5.2013 19:21:10

      kosvi >> Jo snad jo, a snad hned zítra :-) Díky, Tobě at se i nadále daří.

        kosvi - Profil | Čt 2.5.2013 19:08:34

        JBpivosaj >> Ahoj, větší snad už musí přijít, jinak by to snad už nebylo možné. Držím palce ;-)

          Momis - Profil | Čt 2.5.2013 10:27:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Vytvořeno programem Microsoft ICE + Gimp. Pokusil jsem se o 360° panorama a výsledek je tady - http://www.360cities.net/image/podebrady#-273.31,0.​00,39.5 ,pro prohlížení 360° v PC je prohlížeč DevalVR player (1.74MB). M.

            Anýzový dědek - Profil | Čt 2.5.2013 9:04:41

            Pěn_a >> Oni se jinde místama přemnožili a to ať tam hodíš cokoliv, tak lapneš trumana a nic jiného.

              Pěn_a - Profil | Čt 2.5.2013 8:59:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Anýzový dědek >> Přemnožení byli před válkou - říkal otec. Teď jsou tady vzácní. Bylo fajn, že brali celkem opatrně a byli seknutí za krajíček, což nebývá pravidlem. Většinou to mají až v pr.... a v jezírku mi jich kdysi polovina s háčkem v jícnu pozdechala, takže taky nevydrží všechno. Ale jinak pěknej rybníček.

                Anýzový dědek - Profil | Čt 2.5.2013 8:43:27

                Pěn_a >> Buď rád, že jsou vzácní- trumani , když se přemnoží, tak je to pak peklo..)))

                  vahaj - Profil | Čt 2.5.2013 8:39:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Helmuti už jezdí:-)))

                    Pěn_a - Profil | Čt 2.5.2013 8:27:14

                    Anýzový dědek >> Možná jo, ale tady jsou poměrně vzácní a širokodaleko jsou jenom v jednom revíru a vždycky tak dobře neberou. Dokonce je tady jeden zverimex prodával jako jako bazénové ryby za 300 korun :-)

                      airfish - Profil | Čt 2.5.2013 8:13:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Už trochu zelená Metuje:)

                        airfish - Profil | Čt 2.5.2013 8:11:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Na hrázi rybníčku.

                          Anýzový dědek - Profil | Čt 2.5.2013 8:11:28

                          Pěn_a >> Já bych je maximálně pohodil kormošům- je to stejnej plevel ...-:)))

                            Pěn_a - Profil | Čt 2.5.2013 7:42:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Tak včerejší cílený lov trumenů se zadařil a stěhují se do několika zahradních jezírek :-)

                              Anýzový dědek - Profil | St 1.5.2013 21:24:06

                              kačenka..))

                                jirka0 - Profil | St 1.5.2013 21:08:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Pták ohnivák :-)))

                                  Anýzový dědek - Profil | St 1.5.2013 21:08:22

                                  JBpivosaj >> tu jsem na první fotce ořízl- tady jsem ti dal originál

                                    Anýzový dědek - Profil | St 1.5.2013 21:07:18

                                    JBpivosaj >> to jsem asi nějak přehlídl- ale dneska moc podmínky na focení nebyly a bez stativu se větvička ve větru blbě fotí.

                                      jirka0 - Profil | St 1.5.2013 21:07:17

                                      Anýzový dědek >> ???

                                        Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj