Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

JBpivosaj - Profil | St 1.5.2013 21:05:57

Anýzový dědek >> Teď jsem si všiml tý pneumatiky u toho blatouchu... ta tam nepusobi moc dobre, i kdyz mozna zajimave :-) ...si dlouho nejezdil co ? :-D

    Anýzový dědek - Profil | St 1.5.2013 21:03:57

    jirka0 >> Viz Edit

      JBpivosaj - Profil | St 1.5.2013 21:03:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Anýzový dědek >> No já myslel ten bílej květ, nějaká jablon nebo co to je ? to je nějaký rozostřený....Taky mam nějaký fotky máznutý a nevim proč, jako by nefachal stabilizátor nebo co.. nevíš ? Jako přiklad ukazuju z pondělní zoo.. neumyslene rozmazaná kočka :-)

        jirka0 - Profil | St 1.5.2013 21:03:34

        Anýzový dědek >> To nevíš ani náhodou,(u nás v lázních) Taky máme:-)

          Anýzový dědek - Profil | St 1.5.2013 21:01:42

          jirka0 >> Jirko, mě nešlo o fotku jako takovou, ale vím přesně, kde to bylo foceno...)))
          Edit- tak ted jsem si sám šlápl na vlastní vidle...-:)))
          SORRY

            jirka0 - Profil | St 1.5.2013 20:59:33

            Anýzový dědek >> Vůbec nechápu co tím chtěl básník říct? Nemám dojem že bych dal fotku na kterou se nedalo koukat.(si myslím)

            Hloubka ostrosti ve fotografii ti asi moc neříká.

              JBpivosaj - Profil | St 1.5.2013 20:59:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              kosvi >> Čau, hele nějak Tě nemám rád. Když vidím tvé každodenní úlovky !
              Já dnes zase jen jednoho dlaňáka.

                Anýzový dědek - Profil | St 1.5.2013 20:56:12

                atawa >> no to musíš dohnat po 22 hodině...-))))

                  Anýzový dědek - Profil | St 1.5.2013 20:55:25

                  jirka0 >> já znám a uměleckým rozmazáním to nespravíš - takovej propal...-))))

                    jirka0 - Profil | St 1.5.2013 20:47:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Strom v lázeňském parku.(neznám) :-(

                      atawa - Profil | St 1.5.2013 20:46:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      ..Dneska tady jsem jí musel políbit prej ,aby neuschla-blbý pověry :-()

                        Anýzový dědek - Profil | St 1.5.2013 20:28:49

                        Kreja >> ten orchestr neznám, ale věřím, že to mohlo být fajnové odpoledne

                          Anýzový dědek - Profil | St 1.5.2013 20:25:32

                          JBpivosaj >> Ty první dvě - ten kos a ten blatouch je umělecky rozmazaný...)))
                          Tady máš origo

                            wodoušák - Profil | St 1.5.2013 20:23:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dnešní společník na rybách :-)

                              kosvi - Profil | St 1.5.2013 19:44:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Dnešní prvomájové odpoledne strávené na rybách

                                JBpivosaj - Profil | St 1.5.2013 18:25:37

                                Anýzový dědek >> máš to nějaký máznutý ne ?

                                  Kreja - Profil | St 1.5.2013 18:08:14

                                  Anýzový dědek >> já byl odpoledne na Tomáš Kočko a orchestr super to bylo

                                    Anýzový dědek - Profil | St 1.5.2013 17:35:01

                                    zlatý déšť..))

                                      Anýzový dědek - Profil | St 1.5.2013 17:32:33

                                      ...)))

                                        Anýzový dědek - Profil | St 1.5.2013 17:15:57

                                        ...)))

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj