Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Anýzový dědek - Profil | St 1.5.2013 15:18:44

Kreja >> raději než průvod, jsem svátek práce oslavil prací......-)))
A honil kosa po cestě....-:)))

    Anýzový dědek - Profil | St 1.5.2013 15:11:17

    Jelikož se tato kytka vyskytuje u vody- soudím, že by to mohl být blatouch, ale nejsem si jist

      Pěn_a - Profil | St 1.5.2013 12:36:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      První pokus s focením pod vodou, ale jenom v jezírku na zahradě.

        Kreja - Profil | St 1.5.2013 12:01:16

        čest práci je od vás pěkné že jste všichni byli v průvodě místo psaní na MRK tak to má být

          SERPIK - Profil | Út 30.4.2013 20:39:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          vv

            Boža - Profil | Út 30.4.2013 10:48:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Vyhřívala se ...

              Anýzový dědek - Profil | Út 30.4.2013 10:45:28

              airfish >> já to jen střelil od oka- ono to dost často lidem splaní a roste to skoro všude.))))

                davaprd - Profil | Út 30.4.2013 9:56:14

                airfish >> hezké, ale malinko uber na saturaci ...

                  airfish - Profil | Út 30.4.2013 8:35:23

                  Anýzový dědek >> jj díky tak jsem zagůglil a je to on:))
                  modřenec hroznatý

                    Anýzový dědek - Profil | Út 30.4.2013 8:30:24

                    airfish >> Nejsem sice zahradník, ale mám pocit, že by to mohl být modřenec....-:)))

                      airfish - Profil | Út 30.4.2013 8:30:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      A tomuhle mourovatému šnekovi to je všechno jedno:))

                        airfish - Profil | Út 30.4.2013 8:28:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        U řeky rostou mě neznámé kytky.

                          airfish - Profil | Út 30.4.2013 8:26:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Kosáci mají už mladé a určitě nestíhají.

                            airfish - Profil | Út 30.4.2013 8:25:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            A venku to vypadá hned lépe:)

                              airfish - Profil | Út 30.4.2013 8:24:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              U nás trochu zapršelo.

                                SERPIK - Profil | Po 29.4.2013 21:48:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Která vydrží déle.

                                  SERPIK - Profil | Po 29.4.2013 21:40:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  aa

                                    wodoušák - Profil | Po 29.4.2013 21:30:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    od vody :-)

                                      SERPIK - Profil | Po 29.4.2013 21:29:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      XX

                                        Kalužmistr - Profil | Po 29.4.2013 18:32:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Nazdar hošani. Dnes u řeky a ještě to je hodně zvednuté, ten sníh v Krkonoších mě už ser...

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj