Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

king76 - Profil | Po 29.4.2013 18:19:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

soutok

    king76 - Profil | Po 29.4.2013 18:18:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    něco jsem blejskl

      PETLOV - Profil | Po 29.4.2013 13:38:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      tak dnes me ty bile krasavice prisli opet pozdravit.

        Čendík - Profil | Po 29.4.2013 8:38:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Včera jsme byli s rodinou na výletě v Luhačovicích. Na zdejší lesní cestě je na stromech rozmístěna výstava netradičních ptačích budek a krmítek - přiládám malou "ochutnávku"

          SERPIK - Profil | Ne 28.4.2013 18:21:55

          Kreja >> No já doufám, že letos budou žně.

            Anýzový dědek - Profil | Ne 28.4.2013 17:43:51

            Kreja >> to odstranění závoje jde použít na každou fotku.)))))

              Kreja - Profil | Ne 28.4.2013 17:39:49

              Anýzový dědek >> to odstranění závoje se mi líbí nejde to použít v horkém létě při focení člověček?A dyť už by mi to přišlo líto že už nic..

                Anýzový dědek - Profil | Ne 28.4.2013 17:27:18

                Kreja >> Ta úprava je trochu použití tzv. tilt-shif efektu a trochu jsem vyvážil bílou + odstranění závoje.
                Jinak teplo i tady vypadá jinak..s bídou+5 °C...-((((

                  Kreja - Profil | Ne 28.4.2013 17:24:37

                  Anýzový dědek >> ta úprava mi spíš trochu připomíná obraz ale je to efektní.Já už tam nedával ani vyvážení bílé ať je to amatérsky přírodní...taky je u vás taková kosa a vcelku nevlídno?vytáhli jsme s mámou svetry J.

                    Kreja - Profil | Ne 28.4.2013 17:20:58

                    SERPIK >> pomalu se chystej na žně

                      JBpivosaj - Profil | Ne 28.4.2013 17:19:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      SERPIK >> lonská mi uz dava tretí papričku :-) ostatním se jeste moc nechce..

                        SERPIK - Profil | Ne 28.4.2013 15:49:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Už rostou...

                          SERPIK - Profil | Ne 28.4.2013 15:46:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          xx

                            SERPIK - Profil | Ne 28.4.2013 15:43:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            XX

                              SERPIK - Profil | Ne 28.4.2013 15:36:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              čtvrteční úplněk

                                Anýzový dědek - Profil | Ne 28.4.2013 11:26:55

                                Kreja >> Takto to vypadá po úpravách v Z15ce...-:))

                                  JBpivosaj - Profil | Ne 28.4.2013 10:34:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  mám rád, když jdu ráno venčit a rovnou si nasbírám nějkou tu návnadu :-)

                                    Anýzový dědek - Profil | Ne 28.4.2013 10:32:05

                                    Kreja >> Ono si to chce jen chvíli si s tím pohrát a vyzkoušet co to umí.

                                      Kreja - Profil | Ne 28.4.2013 10:26:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      tak jsem je tak cvaknul na Zoner 13 co to udělá s cejnem a jen při vylepšení expozice je to parádní rozdíl oproti Z8 začínám to mít moje sympatie

                                        Anýzový dědek - Profil | So 27.4.2013 20:27:17

                                        ...)))

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj