Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

NAnýzový dědek - Profil | So 27.4.2013 20:06:41

kosvi >> tak to ju, to chápu..))

    Nkosvi - Profil | So 27.4.2013 20:05:09

    Anýzový dědek >> No já bych snad ani nešoulel, ale když už jsem měl komponenty doma a ještě k tomu jsou to spešl koullle, který se u nás mražený neprodávají.

      NAnýzový dědek - Profil | So 27.4.2013 20:02:40

      kosvi >> není jednodušší napařit rohlík a červi...-:)))
      krásné tulipány..))

        Nkosvi - Profil | So 27.4.2013 20:01:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Dnes jsem celý den míchal, šoulel, vařil, sušil a umýval. Už naposledy, jsem z toho zmoženej, od celodenního stání mě bolí nohy a boilies těsto mám až na ponočkách, tak alespoň tulipány ;-)

          NAnýzový dědek - Profil | So 27.4.2013 19:27:24

          ctvrtmile >> tak to jo, ten to nepobere, to jasné světlo..))

            Natawa - Profil | So 27.4.2013 19:26:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            A ještě přidám nervový balzám

              Nctvrtmile - Profil | So 27.4.2013 19:23:49

              Anýzový dědek >> Asi jo,je to foceno telefonem....

                NAnýzový dědek - Profil | So 27.4.2013 19:21:30

                ctvrtmile >> Máš to moc modré.
                Nevypadalo to ve skutečnosti takto?

                  Natawa - Profil | So 27.4.2013 19:20:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Dnes na rybách docela dobrý nějaký bolínci nějaký cejni,ale tenhle línek potěšil,všechno šlo ihned zpátky.

                    Nctvrtmile - Profil | So 27.4.2013 19:08:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Po rybařině procházka se psem....

                      Nctvrtmile - Profil | So 27.4.2013 19:06:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Krátky relax u vody 471207 Lýsky

                        NSoulfish - Profil | So 27.4.2013 16:15:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        žvížátka

                          NAnýzový dědek - Profil | So 27.4.2013 10:03:04

                          airfish >> to je víc než pravděpodobné...-:))

                            Nairfish - Profil | So 27.4.2013 9:56:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Anýzový dědek >> U nás si v trávě můžu tak maximálně umazat boty:))

                              NAnýzový dědek - Profil | So 27.4.2013 9:25:38

                              airfish >> No místama už by se něco umáznout mohlo po krajích nebo v trávě....-:)))

                                Nairfish - Profil | So 27.4.2013 9:11:54

                                Anýzový dědek >> To já bych koukal rád, ale mám pocit, že to je poněkud předčastné:))

                                  NAnýzový dědek - Profil | So 27.4.2013 8:55:35

                                  JBpivosaj >> Chlapi- pěkné fotky se dají pořídit skoro každým kompaktem.
                                  Pak je musíte, ale trochu upravit, aby neměly ten šedivý závoj.
                                  Fotit ryby ve vodě je těžké i s polarizačním filtrem pokud je voda trochu kalná.

                                    NAnýzový dědek - Profil | So 27.4.2013 8:52:11

                                    airfish >> Osobně raději plazy nevyhledávám, to spíš bych tam asi koukal po houbách...-)))

                                      Nairfish - Profil | So 27.4.2013 7:52:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      A blankytku.

                                        Nairfish - Profil | So 27.4.2013 7:47:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Také potůček plný devětsilu.

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj