Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

Tatra815 - Profil | Po 11.2.2019 15:22:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Dnes venku,ptáci asi někam odletěli,to je jediné.

    enigmarace - Profil | Po 11.2.2019 15:03:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Denny - tu som skúsil použiť automatickú opravu foto, ale vyzerá to, že program silno doostruje obrázky, poúžívam editor, čo je súčasťou Win10. Fotené z rovnakého miesta.

      enigmarace - Profil | Po 11.2.2019 14:43:34

      Denny >> skúsim sa s ňou ešte pohrať, ten foťak v horších svetelných podmienkach fotí tmavšie foto, je to najlacnejší kompakt aký sa asi dá kúpiť, Rollei Compactline 83, ale keď je dosť svetla, tak vie vykúzliť celkom pekné fotografie. RAW nie, nemá, len ten JPEG. S tým alkoholom je to pre východné Slovensko typické, miestni su trénovaní :-)Takže poznáš aj náš kraj, to som netušil.

        Denny - Profil | Po 11.2.2019 14:32:25

        enigmarace >> Mas to trosku tmave,ale treba je to zamerne tak. Fotis do RAWu? Trosku me ta tva fotka pripomina stare fotky,Jinak tam u vas jsem se toulal kolem Torysy asi pred 40 lety a byli tam hrozne hodni lide ale to co tam konzumovali mistni za alkohol,to by me zabilo :-)

          enigmarace - Profil | Po 11.2.2019 13:43:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Tak som kúpil statív. Fotí sa mi o dost lepšie a fotky sú konečne ostré. Rieka Torysa.

            Denny - Profil | Po 11.2.2019 12:53:10

            JaLi >> Opocno?

              JaLi - Profil | Po 11.2.2019 8:14:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Jedna z večerní procházky :)

                Denny - Profil | Ne 10.2.2019 21:54:51

                Erva >> V pohode :-) Ja sice fotim tim kulometem,jak pises :-) dost casto,ale zcela vyjimecne delam vice nez 4-5 fotek za sebou,takze to ve vetsine pripadu je opravdu dostatecne. Vetsi serii snimku delam hlavne,kdyz vidim utocit dravce,coz je prevazne orlovec,ale jeste jsem nemel to stesti byt na vzdalenost,aby to stalo za to a kdyz uz jsem byl,tak jsem ten utok registroval az kdyz uderil do vody.Nepredpokladal jsem,ze zalovi na 10m potoce,kdyz vedle ma reku a melke slepe rameno.Urcite se ale podivam po necem rychlejsim,ted jsou ale jine priority.

                  Erva - Profil | Ne 10.2.2019 21:48:12

                  Denny - Se omlouvám , nějak jsem přehlídnul Tvůj zápis , Karle popravdě jsem si myslel že máš daleko "pomalejší karty " , mám sice o něco rychlejší , ale i tak by ti to mělo teoreticky stačit a když tak by prodleva měla být opravdu minimální .

                    Erva - Profil | Ne 10.2.2019 20:42:19

                    Casio - Co stačilo ?, ta tvá recenze a srovnání , mě fakt ne , nezlob se ale myslím že tvoji fotku jsem snad neviděl ani jednu , natož aby jsi dal relevantní recenzi na obě těla ,o foto už ani neprosím , protože to nemá ani smysl , to odkázání na megáč myslím stačí :-)))))
                    P.S. Pozdravuj velkého učitele , fakticky .

                      Casio - Profil | Ne 10.2.2019 20:32:44

                      Erva >> já si myslím že by to už stačilo ,ne?

                        Erva - Profil | Ne 10.2.2019 20:30:15

                        Casio - Postřeh je pro mě dost málo , já by jsem rád důkazy , tak opět poprosím o foto , tak aby jsem si mohl porovnat obě těla a nenech se donekonečna prosit ....

                          Casio - Profil | Ne 10.2.2019 20:26:37

                          Erva >> to nemám zapotřebí, stejně jako si něco dokazovat , jen jsem se snažil o vlastní postřeh .

                            Erva - Profil | Ne 10.2.2019 20:21:56

                            Casio - Opět prdelky co ...., jako profík by jsi měl vědět že chci foto neupravené , díky :-) To někde psaly že jsem ortodoxní Wild ?

                              Erva - Profil | Ne 10.2.2019 20:19:26

                              Casio - Ne , mám ji :-))

                                Casio - Profil | Ne 10.2.2019 20:15:55

                                Erva >> koukni na megapixel na to porovnávání tam vidíš věci ,,,to jen aby řeč nestála

                                  Casio - Profil | Ne 10.2.2019 20:14:55

                                  Erva >> to někde psali ,jo? :-)) já teda bejt tebou , ne že bych si dovolil ti radit, šel do 850 máš možnost pořád DX , a to ty jako ortodoxní wildlife totograf budeš stejně potřebovat pořád

                                    Erva - Profil | Ne 10.2.2019 20:12:47

                                    Casio - Chlape já fakt viděl něco jiného , respektive neviděl - nepozorovatelný rozdíl , při stejných hodnotách , poprosím o foto , jak jsem psal přes leteckou , díky

                                      Casio - Profil | Ne 10.2.2019 20:10:11

                                      Erva >> ok,u D5 ISO při vysokých hodnotách je jinde, připojím pojem vysokých, že by to bylo tím menším rozlišení D5?

                                        Erva - Profil | Ne 10.2.2019 20:09:14

                                        Casio - Není všechno zlato co se třpytí :-)

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj