Fotografování z pohledu amatérského rybáře

Diskuse ke článku Fotografování z pohledu amatérského rybáře z blogu anyz.mrk.cz

Autor diskuse: Anýzový dědek - Profil , 23.5.2012
Dále moderují: airfish Profil + jirka0 Profil + DeProfundis Profil

V jakém programu upravujete svoje fotky?

A) Zoner44%

B) Adobe Photoshop24%

C) IrfanView3%

D) PFX studio4%

E) Jiný - prosím napište jaký25%

Od 24.5.2012 hlasovalo 343 čtenářů.

NErva - Profil | Ne 10.2.2019 20:07:28

Casio - Ale pro mě nejsou zbyteční , psal jsi že D5 je na ISO někde jinde než D850 , tak mě to zajimá , možnost koupi D5 je za velmi příznivou cenu , ne o moc větší než nová D850 , tak mě zajimá od více osob , ať mám zase o čem přemýšlet :-)

    NCasio - Profil | Ne 10.2.2019 20:04:44

    Erva >> ale 500 má bufer AAA++++, taky než jí vymysleli trvalo pěkně dlouho,

      NErva - Profil | Ne 10.2.2019 20:02:54

      Casio - Měl jsem to samé z D500 po koupě rychlejší karty je vše ok , samo když pustím kulomet , tak taky ještě chvilku čekám , ale není to nic co by mě omezovalo , fotit jde dál , tedy kulomet při akci může opět zpustit :-)

        NDenny - Profil | Ne 10.2.2019 20:02:38

        Erva >> Vetsinu co mam je 1066x 160 MB/s,vzdycky jsem si myslel,ze to je dostatecne.Pokud fotim normalne tak ano,ale podivam se,nastesti tohle dokazu koupit opravdu za rozumnou cenu,zase je to otazka casu,kdy nekdo neco nabidne.Nechci zbytecne vyhazovat penize a tahat v baglu deset karet :-)

          NCasio - Profil | Ne 10.2.2019 20:01:21

          Erva >> budeš kupovat D5,.jo? asi ne,viď

            NCasio - Profil | Ne 10.2.2019 20:00:50

            Erva >> no počkej to po mě nechtěj, proč bych mě dělat věci který jsou zbytečný?

              NCasio - Profil | Ne 10.2.2019 19:58:59

              Erva >> jen aby..

                NErva - Profil | Ne 10.2.2019 19:55:08

                Denny - Karle jestli můžu , tak prostě kup kartu z rychlejším zápisem :-)

                  NCasio - Profil | Ne 10.2.2019 19:53:55

                  Denny >> třeba až přijde technickej náměstek bude vědět :-)

                    NErva - Profil | Ne 10.2.2019 19:53:07

                    Casio - Nechám tě u toho , už vidím jak někdo od tebe kupuje foto v rozlišení 1920 px :-)) Ale vraťme se k té předchozí debatě , tedy rád by jsem od tebe viděl rozdíl v ISO mezi D850 a D5 , no a v neposlední řadě i takovou malou recenzi mezi oběma těly ,foto na porovnání klidně přes leteckou ,jelikož při focení Wild se hodnoty ISO používají dosti vysoko , tak ať mám těch pro mě dosti důležitých informací víc a ne jen z jedné strany, díky

                      NDenny - Profil | Ne 10.2.2019 19:50:12

                      Casio >> Nevim,ale je fakt,ze i u te me 1Dx se me to obcas stane.Je to sice vyjimecne,ale kdyz treba potrebuju rychle za sebou delat najake kontinualni snimani,tak pak se to projevi.Nemusim cekat na dalsi foceni,ale kdyz se chci podivat co jsem nafotil,tak me to hodi hlasku,ze musim chvilu pockat.Ale jak pisu,je to vyjimecne,kdyz se jednou za cas neudrzim a podrzim spoust,dokud to jede :-0

                        NDenny - Profil | Ne 10.2.2019 19:46:28

                        Casio >> Kapacita je myslim dostacujici i kdyz … :-) Ja sam pouzivam prevazne jen 16 a 32,ale Jitka ma v te sve petce 16 a 128.

                          NCasio - Profil | Ne 10.2.2019 19:41:47

                          Denny >> pozor, to může bejt horším buferem, pak ti karta nepomůže

                            NCasio - Profil | Ne 10.2.2019 19:41:07

                            Denny >> no já nevím jestli stíhá zapisovat stávající karta asi bych jinou nekupoval teda jestli není třeba kapacita

                              NDenny - Profil | Ne 10.2.2019 19:38:11

                              Erva >> Me jde hlavne o ten zapis na tu kartu,protoze Jitka pouziva velice casto kontinualni snimani a obcas to fotak nezvladne a musi cekat nez to nacte.

                                NCasio - Profil | Ne 10.2.2019 19:35:39

                                Erva >>ty prezentace nemusí bejt jen sem , stejně skoro nikdo netiskne takže vrchol je umění 1920 :-)

                                  NDenny - Profil | Ne 10.2.2019 19:32:14

                                  Casio >> Tak asi se placnu pres kapsu a jednu tu kartu Jitce koupim.Zatim mam nejlepsi zkusenosti s lexarem a predpokladam,ze 64GB 2933x 400MB/s by melo stacit a da se poridit za jakz tak rozumnou cenu.Jen doufam,ze zae nekoupim neco,co nebude pasovat na ty nase tela,jako uz se me to povedlo,takze ted me tady lezi ladem dve CFast 515MB/s,ktere jsem si myslel,ze pujdou do te me 1Dx.Bohuzel na to je stavena ta novejsi rada :-(

                                    NErva - Profil | Ne 10.2.2019 19:32:06

                                    Casio - Pro mě jsou to dosti podstatné věci :-))

                                      NErva - Profil | Ne 10.2.2019 19:31:25

                                      Casio - A sám víš že použití XQD karty je o rychlosti zápisu na kartu , to že to osekáš na 1200 px a že to vložíš na mrk je až druhořadé :-)

                                        NCasio - Profil | Ne 10.2.2019 19:29:51

                                        Erva >> můžeš,ale buď ti to server zmrší nebo ti to rovnou nedovolí.

                                          Červené karty: Knapík, nhgjhgjhgjghj