Carp Maraton Tovačov 2009

Diskuse k bleskovce Carp Maraton Tovačov 2009

Autor diskuse: RST - Profil , 14.1.2009

Turňa - Profil | Út 20.1.2009 7:57:05

Petr Koch >> No dobře, uberu, tak jaké tam jsou týmy jako vloni?

    Petr Koch - Profil | Út 20.1.2009 7:55:42

    Turňa >> No všichni jsou doma nebo v hokně nebo ve škole, kam je mám svolat, aby jsi se mohl pokochat? :o)))

      Turňa - Profil | Út 20.1.2009 7:53:05

      Petr Koch >> Tak kde máte týmy ať se můžem kochat Kocháčku?

        Sla - Profil | Út 20.1.2009 7:50:20

        kdo se dostal gratuluju, ale neprislo mi ze by byl zas tak enormni zajem-nejakych 70 tymů co se hlasilo-myslel jsem ze poptávka bude jeste daleko vetsi.

          Petr Koch - Profil | Út 20.1.2009 7:46:39

          Tak jsem chytil pro vasr č. 19 :o))
          A koukal jsem, že startovní pole je opět slušně našlapané.....
          A to ještě jistě pár týmů vypadne, takže se dostanou do závodu další známé tváře:o)))

            escorrt - Profil | Út 20.1.2009 7:39:12

            tak to je mazec jaký boj o ten závod je

              Martin... - Profil | Út 20.1.2009 0:52:17

              no chtělo by to ještě nějakou studentskou slevu :o))

                Fery - Profil | Út 20.1.2009 0:34:55

                ..ty woe jak jste to dokázali?:-(..já až 51..aspoň zůstane víc času na ryby:-)

                  vladys - Profil | Út 20.1.2009 0:10:31

                  Robin - gratulujem, 11 sekund je veeeelmi slusnych. Tatka si urobil o 8s :)) Som rad, ze sa na CMT uvidime.

                    Rangemaster - Profil | Po 19.1.2009 23:32:32

                    RST >> Dík :))

                      RST - Profil | Po 19.1.2009 23:27:39

                      ALL- ČMKS Děkuje všem za přihlášení na CMT 2009. Gratulujeme všem co se přihlásili do 40.místa. Všichni ostatní se stávají náhradníky a mají šanci se závodu zůčastnit.

                        jechyn - Profil | Po 19.1.2009 23:26:23

                        Takže si gratuluji a našmu teamu za registraci a už se nemůžeme dočkat. Každopádně gratulace i ostatním teamům co se stihli regnout :D.

                          RST - Profil | Po 19.1.2009 23:20:50

                          Rangemaster >> Gratulace bylo to jak na F1. Neskutečnej mazec.

                            Rangemaster - Profil | Po 19.1.2009 23:17:52

                            Třetí místo, to jde. :))

                              Gandhi - Profil | Po 19.1.2009 23:12:05

                              Petr Koch >> dobrou ))))

                                Petr Koch - Profil | Po 19.1.2009 23:11:21

                                Gandhi >> jdu spát, dobrou, zítra je taky den :o)))

                                  Gandhi - Profil | Po 19.1.2009 23:10:18

                                  Petr Koch >> vydrž Prťka vydrž

                                    Petr Koch - Profil | Po 19.1.2009 23:07:59

                                    Gandhi >> jen aby :o)))) už usínám na klávesnici

                                      Gandhi - Profil | Po 19.1.2009 23:06:37

                                      na http://www.kaprarskyspolek.cz/ bude během pár minut vložen seznam přihlášených na CMT