- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zbraně na rybách
Zajímalo by mě, jestli nosíte na ryby nějakou zbraň s obavou o vaši bezpečnost. V minulém roce jenom na mostecku byly dva případy, kdy byl napaden rybář, který se bránil pistolí a útočníka zabil. Jelikož chytám pozdě do noci a jsem u vody sám, začínám mít různé obavy o svoji bezpečnost. V našem okrese je mnoho tzv. " ubytoven pro nepřispůsobivé občany", které samozřejmě jsou na kraji města právě kolem ryb. revírů. Kolikrát sedím na rybách a za mnou putují tlupy těhto grázlů. To má potom člověk strach o výbavu v hodnotě x tisíc, o život a nevím o co všechno.
Autor diskuse: Kosmak - Profil , 3.11.2005 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Nfrost862 - Profil | Po 1.4.2013 16:01:49
Hrdobec >> No jo,ale sou i jiný spůsoby jak si nedat nic líbit,než tlouct hlava nehlava:-)
Nctvrtmile - Profil | Po 1.4.2013 15:50:07
Pánové,moje heslo zní:Od tebe se nechám mlátit tak dlouho,až padneš únavou.
NHrdobec - Profil | Po 1.4.2013 15:46:18
frost862 >> Je mi v tu chvilku srdečně jedno co jim řeknu,mam to v sobě nedat si nic líbit,s tim nic nenadělám ) Ale jinak sám rozhodně agresor nejsem a vyhledávám klid a pohodu
Nfrost862 - Profil | Po 1.4.2013 14:54:57
Hrdobec >> no a co pak řekneš policii?když mu třeba "jen" zlomíš čelist?v dnešní skur.ené době si ani pořádně přes držku dát nejde,protože tě pak zažaluje a platíš......a platíš......
NHrdobec - Profil | Po 1.4.2013 11:32:30
Vojtěch >> Už ten pocit za to stojí. Když agresor sedí na prdeli a neví ani kde bydlí )) Nejde si nechat dělat na hlavu přece jen proto,že mužeš mít možná průšvih.Je lepší tomu předejít ale nejde li to jinak pak protiútok musí být mnohem brutálnější než je sám útočník,na důsledky měl myslet on,nikoliv já
NMartík - Profil | Po 1.4.2013 11:22:30
Barbusek >> No to je, ale u vody ji máme hlavně z jednoho velmi prozaického důvodu...jestli tě to napadne.. :))
NLadineeek - Profil | Po 1.4.2013 9:19:57
(...candoš...) >> Honzasl. - 31.3.2013 22:30:07 >> To je hrozný, to bych se okamžitě přestěhoval............. tohle bych nikdy prožívat nechtěl.
NZdencek - Profil | Po 1.4.2013 8:26:07
Vojtěch >> V nasi republice je problem ten ze i kdyz se clovek brani a utocnikovi nejakym zpusobem ublizi jedna se vzdy o neprimerenou obranu! Ted otazka nechat se zmlatit, okrast a kdo vi co jeste nebo se branit? Netvrdim ze je potreba utocnika zastrelit ale v nekterych pripadech by to na skodu nebylo. V mem pripade si myslim ze plynovka by mela stacit par peprovych patron a jen davat pozor kam fouka vitr, dokud si clovek neni jistej ze to zmackne tak ju nevytahovat!!!
NVojtěch - Profil | Po 1.4.2013 7:53:06
Jednoznačně, jak někomu ublížíš nepřiměřenou obranou, máš zaděláno na velký problém a z
toho plynou důsledky a teď otázka zda by to za to stálo?
toho plynou důsledky a teď otázka zda by to za to stálo?
NHonzasl. - Profil | Ne 31.3.2013 22:30:07
Ladineeek >> Asi tak, ale kam máš jít na ryby? Ty jsou všude jak bakterie.:( Já mám smůlu že jsem se narodil v takovém d*bilním kraji,bordel u vody, u nás se všude krade,zarybnění ani nebudu sprostej,všude chuligáni, Co já bych dal za Moravu..:( Já uvažuju že příští rok si už nekoupím papíry, tady opravdu sotjí všechno za p..u,samí masaři, když se ozveš hnedka seš blbej ty..Akorát nervy s rybařinou..Co já bych dal za tu rybařinu co mi vypráví táta, všude krásně,čisto,nikdo nikoho nemlátil,nikdo nemusel mít zbraň při sobě.:( Já jsem přemejšlel o mačetě,nebo o plynovce.ale plynovka od 18 bych se p*sr*l..:(
NHonzasl. - Profil | Ne 31.3.2013 22:22:09
Vojtěch >> Prosím přečti si to pořádně,napsal jsem "nee to je srnada.:D Ale spíše do ruky,nohy..
NBarbusek - Profil | Ne 31.3.2013 21:40:33
Martík >> ta je loztomiloučká :)) musím ji taky pořešit, s lopatou to umím :)
Nlukas2 - Profil | Ne 31.3.2013 21:30:40
minatrix
Ten už tam je od Zendla. na fotce ještě není stejně tak i vypouštěč zásobníku.
Ten už tam je od Zendla. na fotce ještě není stejně tak i vypouštěč zásobníku.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NBrněnské jádro364683
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412960
NČína - objednali ste uz nieco?15718
NRybář i myslivec8266
NKoutek pro milovníky kávy3010
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NSvratka 3 .540
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
















