- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zbraně na rybách
Zajímalo by mě, jestli nosíte na ryby nějakou zbraň s obavou o vaši bezpečnost. V minulém roce jenom na mostecku byly dva případy, kdy byl napaden rybář, který se bránil pistolí a útočníka zabil. Jelikož chytám pozdě do noci a jsem u vody sám, začínám mít různé obavy o svoji bezpečnost. V našem okrese je mnoho tzv. " ubytoven pro nepřispůsobivé občany", které samozřejmě jsou na kraji města právě kolem ryb. revírů. Kolikrát sedím na rybách a za mnou putují tlupy těhto grázlů. To má potom člověk strach o výbavu v hodnotě x tisíc, o život a nevím o co všechno.
Autor diskuse: Kosmak - Profil , 3.11.2005 všeobecné - ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
11x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Pavel Z - Profil | Ne 31.3.2013 21:10:37
Makrelobíjec >> Nahlásil jsem to první, byl jsem tím pádem poškozenej a měl jsem klid. Policajti už to dál neřešili, protože jsem je strestal dostatečně já.
minatrix - Profil | Ne 31.3.2013 21:08:32
Makrelobíjec >> zatím jsem slyšel jen o jednom legálním použití zbraně... jednalo se o psa bezdomovců (feťáků) ..
minatrix - Profil | Ne 31.3.2013 21:06:29
lukas2 >> už ti k izraelským doplňkům chybí funkční kompík :-)
Makrelobíjec - Profil | Ne 31.3.2013 21:05:20
GRUPA >> no právě všude tady v podobných diskusích čtu jak sebou rybáři tahaj různej zbrojní arzenál .Jenže co dělat pak když ho použiješ ? Zbalit věci a rychle zmizet když seš tam na týden tak to je tak na dvě hodiny :) a volat fízle no to bys sis asi zavařil .
LudvaBrno - Profil | Ne 31.3.2013 21:04:05
Beru s sebou jako zbraň kamaráda Kosana, se kterým máme dohromady 190 kilo, to už je takovej lehčí medvěd nebo urostlej kanec.
A pak mám taky vojenskou polní lopatku na žížaly. V případě nouze, když nejde kulka mezi lopatky, může jít lopatky mezi kulky.:-)
A pak mám taky vojenskou polní lopatku na žížaly. V případě nouze, když nejde kulka mezi lopatky, může jít lopatky mezi kulky.:-)
Vendys 65 - Profil | Ne 31.3.2013 21:03:08
Barbusek >>
Čauves,dneska mě to nedalo a vyrazil jsem opět na ryby,zase stejná technika dva kapříci,lehce přes čtyřicet,jeden mě to utrhl,ale jinak supr zdolávačka,nějak tomu přicházím na chuť.( myslím té rybolovné technice )
Čauves,dneska mě to nedalo a vyrazil jsem opět na ryby,zase stejná technika dva kapříci,lehce přes čtyřicet,jeden mě to utrhl,ale jinak supr zdolávačka,nějak tomu přicházím na chuť.( myslím té rybolovné technice )
Pavel Z - Profil | Ne 31.3.2013 21:00:33
Makrelobíjec >> jednou mě přepadli a měl jsem kliku, že jsem to všechno zbalil a dorazil na policajty dřív než oni. Přišli tam asi deset minut po mě,že jsem je přepadnul já
Makrelobíjec - Profil | Ne 31.3.2013 21:00:02
Martík >> no to abys ještě sebou tahal rýč na zakopání :)
Makrelobíjec - Profil | Ne 31.3.2013 20:57:04
Pavel Z >> no když seš tam jen z pár věcmama tak to jo ,ale co když seš tam z celou parádou . Jedině mu nasadit klepeta :)
Jsem zvědav jestli se tady někdo najde kdo někoho třeba postříkal pepřákem a byl tam na delší čas co dělal potom .
Jsem zvědav jestli se tady někdo najde kdo někoho třeba postříkal pepřákem a byl tam na delší čas co dělal potom .
GRUPA - Profil | Ne 31.3.2013 20:55:09
Makrelobíjec >> žádná sranda to asi nebude. Psovo svědectví je asi málo...
Makrelobíjec - Profil | Ne 31.3.2013 20:49:47
frost862 >> no pes je taky řešení ,ale co když fakt k něčemu dojde pes ho pokouše a co pak dělat ?
Čtenáři této diskuse také sledují
Fóry59868
Brněnské jádro364683
Černá listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
Bušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412986
Čína - objednali ste uz nieco?15722
Rybář i myslivec8266
Koutek pro milovníky kávy3010
Zahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
Lodě - Loďky - Lodičky18426
Svratka 3 .540
Živě na MRK.cz
Stav vody v okolí
| Kopidlno (Jizerka) | |||
| Slaná (Oleška) | 17.2 °C | 31 cm | 0.32 m³/s |
| Dolní Sytová (Jizera) | 16.8 °C | 41 cm | 2.55 m³/s |
Kde to žije - všechna témata
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StRybáři vs ochránci přirody 79
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StStaré Česke rybářské vybavení 398
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StPoradna: Sumcařina 2572
StHlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....










