Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Nceczubr - Profil | So 12.3.2016 18:07:04

makass >> Tak to jo,to byla opravdu groteska,nebo spíš tragédie.

    Nmakass - Profil | So 12.3.2016 18:00:00

    ceczubr >> rybí legendy JV -Tajmen mongolský.

      Nkakr - Profil | So 12.3.2016 17:55:00

      obrisek >>
      Dobrý, jen doplním.
      Veverku měl picnout Kubík sám, Mongol se mohl mávmout:-))

        Nobrisek - Profil | So 12.3.2016 17:45:05

        kakr - No....pokusím se...:)

        1.Scénář
        2.Herecké výkony štábu byly opravdu tragické, to už Ti Mongolové měli lepší grimasy.
        3.Chabý dabing
        4.Na ten ancábl, žalostně málo ryb
        5.Chyběl mě tam útok medvěda na zaparkovaný sobi20
        6.Z veverky bych uvítal nějaký místní recept.(zašel bych si třeba pro jednu na centrálku)
        7.Fejkovej rak namalovanej fixou na Jakubově ukazováčku.

          Nceczubr - Profil | So 12.3.2016 17:33:45

          obrisek >> jak se to jmenovalo?

            Nkakr - Profil | So 12.3.2016 17:30:33

            obrisek >>
            Nevím co se ti na Kubíkovi nelíbilo, scénář je jasný -
            přišel ,viděl, zvítězil. Veverka je jen křoví:-))

              Nobrisek - Profil | So 12.3.2016 17:27:53

              makass >> jak jim tam málem umrzl ten borec vyklopenej...to sem si hryzal nehty...pokud jsem zrovna nedržel polštář:))

                Nmakass - Profil | So 12.3.2016 17:10:31

                obrisek >> jojo to teď vopakovali. :-)

                  Nobrisek - Profil | So 12.3.2016 16:38:32

                  to je komedie, brečím smíchy čt2 :)))

                    NMrCement - Profil | So 12.3.2016 16:35:11

                    Red carp >> hustý :-)

                      NRed carp - Profil | So 12.3.2016 16:29:31

                      MrCement >> Cesty zpět pod vlivem nesnáším, raději přespím.
                      Nebo pojedu lodí. Konečně jsem zjistil, jak prodloužit dojezd elektromotoru - stačí malá centrálka.

                        NMrCement - Profil | So 12.3.2016 16:24:30

                        Red carp >> daleko to je. Cestu zpět moc okolí nesleduji. Zpívám :-) Tento rok uspořádám autobus (snad nebudu muset řídit :-) ).

                          NRed carp - Profil | So 12.3.2016 16:23:04

                          MrCement >> Tam jsem jezdil s holkama na házenou - to je pěkně daleko.

                            NMrCement - Profil | So 12.3.2016 16:21:04

                            Red carp >> nevím jak se to děje, ale je to bezedná díra. Více ubývá. Ale těším se sem: http://kralklobasek.cz/

                              NRed carp - Profil | So 12.3.2016 16:18:19

                              MrCement >> Sklípek už je zaplněn vybraným vínem?

                                NMrCement - Profil | So 12.3.2016 16:14:55

                                Red carp >> téměř minulost. Ale dostala se k mým uším zpráva, že se v týdnu chystá uzení masa. Takže vegetariánství zase odkládám. Avšak dnes se musím zahřát a rozpustit tuky. Zkusím meruňkový koncentrát.

                                  NRed carp - Profil | So 12.3.2016 16:10:44

                                  MrCement >> Já ti ty klobásy taky záviděl

                                    NMrCement - Profil | So 12.3.2016 16:09:52

                                    To ja si dnes vybral piskoviste.

                                      NMrCement - Profil | So 12.3.2016 16:08:18

                                      Red carp >> závist.

                                        NRed carp - Profil | So 12.3.2016 16:07:56

                                        MrCement >> Hranolky

                                          Červené karty: Vondruš