Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Nmakass - Profil | Út 8.3.2016 5:58:48

Dobré ráno ve spolek. Dneska z rybařiny nic nebude.

    NDetreux - Profil | Po 7.3.2016 22:17:16

      Nobrisek - Profil | Po 7.3.2016 20:12:28

      Né, stačí mít automat (geneticky vyšlechtěná kytka co plodí 2x zarok) :)

        Nmakass - Profil | Po 7.3.2016 19:17:37

        Red carp >> to by mě taky zajimalo. :-D na to bude nějakej extra špeci matroš.

          NRed carp - Profil | Po 7.3.2016 18:57:47

          obrisek >> Co se k tomu musí hulit, aby to člověk vydržel poslouchat? :-)

            Nobrisek - Profil | Po 7.3.2016 18:20:55

            Red carp - Ha, vyštrachal sem pro Tebe a synyho pěknou písničku o vašich automatech :))


            https://www.youtube.com/watch?v=X2sKyKE4fEk

              Nmakass - Profil | Po 7.3.2016 16:08:59

              hraji >> souhlasim, že vody je fakt potřeba a musí se to přečkat.

                NRed carp - Profil | Po 7.3.2016 16:04:30

                hraji >> Přesně tak. A hlavně - v kanclu nám to fakt vůbec nevadí :-)

                  Nobrisek - Profil | Po 7.3.2016 16:03:56

                  hraji - tak tak, mysleme na naše vody, lesy, gample, tauce:)

                    Nhraji - Profil | Po 7.3.2016 16:02:55

                    Red carp >> pokud pod Hádama nenajdeme ložisko ropy větší než v Ománu, buďme rádi, že nám tu prší.

                      NRed carp - Profil | Po 7.3.2016 16:02:08

                      hraji >> Po návratu z pouštních zemí ti musím dát zapravdu a konstatovat, že to tu máme fakt hezký.

                        Nhraji - Profil | Po 7.3.2016 16:00:06

                        makass >> málo co je potřeba tolik, jako dostatek vláhy. Co nespadne teď, tak v létě už nespadne. Teď se zlepšují stavy podzemní vody, když je krajina nasycená. A ten způsob pomalého deště celý den je sice vlezlý, ale asi ten nejlepší, který je možný z dlouhodobého hlediska. Asi bychom si měli zvyknout, že v zimě je zima a vlhko, možná to tak už dlouho nebude.

                          Nmakass - Profil | Po 7.3.2016 15:56:08

                          Tady hold musi pršet. Dneska to snad tolik neva, ovšem předpověď do pátku neni uplně dobra.

                            Nobrisek - Profil | Po 7.3.2016 12:35:32

                            GRUPA >> mám info že v Prahe taky:)

                              NGRUPA - Profil | Po 7.3.2016 10:22:42

                              Zdarec, v Plzni rumpluje zoncna jak sfiňa.

                                Nhraji - Profil | Po 7.3.2016 7:26:38

                                Hezké dobré ráno přeji

                                  NRed carp - Profil | Po 7.3.2016 6:53:40

                                  Dobré ráno, konečně do práce.

                                    NFalkec - Profil | Po 7.3.2016 6:39:33

                                    Dobré ráno všem.

                                      Nmakass - Profil | Po 7.3.2016 6:03:05

                                      Dobré pondělní ráno všem ve spolek.

                                        NRed carp - Profil | Ne 6.3.2016 16:08:37

                                        MrCement >> Pošlu ti pár fotek z mobilu

                                          Červené karty: Vondruš