Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NMrKos - Profil | So 28.8.2010 12:48:30

dany1 >> dělám podobný kombinace často protože si každej přijde na svý... někdy do toho zamotám i ze dvě kuřecí stehna, nebo flák bůčku

malej malej dlabe vepřový, větší malej vepřový s kuřecím, MrKoska to co není moc mastný a já? já dlabu všechno a hodně :-)

    Ndany1 - Profil | So 28.8.2010 12:39:49

    MrKos -To ti věřim...pěkně to vypečený masíčko....taky tyhle věci mám rád..

      NMrKos - Profil | So 28.8.2010 12:35:45

      jeden vokoun a jedno hádě

      kráásně jsme si zachytali

      zpráva pro Kuka: na Horňácku 30min ani Ň tak jsem se přestěhoval na Dolňácko kde za zbývající hodinku 4 rybky... a jel jsem na maso aby se mi nepřipálilo :-)

        NMrKos - Profil | So 28.8.2010 12:33:13

        dvě parmice

          NMrKos - Profil | So 28.8.2010 12:32:46

          dany1 >> to bylo žrádýlko... za dvě hodinky na malým vohňu pod pokličkou docela slušně povolí i ta hovězina, pak jen 15min bez pokličky aby to chytlo kůrčičku

            NMrKos - Profil | So 28.8.2010 12:30:46

            a v pečícím mezičase hurá se samosekofíídrem pod barák... jen s hromádkou poctivé živé, pytlíkem háčků č.4 a pletenkou 0,08 na forpasy

              Ndany1 - Profil | So 28.8.2010 12:28:57

              MrKos -Ahoj...děláš mi chutě,ale jsem už po obědě..tak bych to neměl kám dát...ale jsi šikulka...je to tady samá dobrota.

                NMrKos - Profil | So 28.8.2010 12:26:55

                jsem nacpal naložený maso do trouby, vepřové, hovězí, uzené, cibule, česnek, hořčice, paprika, špetka sójovky a volej

                  Nhraji - Profil | So 28.8.2010 11:44:13

                  Chevas >> to jsem nenapsal. Ona je to ozázka, protže není chytání jako chytání

                    NChevas - Profil | So 28.8.2010 11:39:58

                    hraji >>takže je chytatelná ....díky za informaci

                      Nhraji - Profil | So 28.8.2010 11:35:05

                      Chevas >> stačí se na internetu podívat a vědět, kolik je normální stav. www.pmo.cz Jinak je Svitava mírně zvedlá a zakalená.

                        NChevas - Profil | So 28.8.2010 11:30:42

                        Ahoj nevíte jakej je stav svitavy ? dík petrův zdar

                          NJosher - Profil | So 28.8.2010 10:21:42

                          hraji >> Pokud to bude minimálně 50 na 50 a dobře ochucené....

                            Nhraji - Profil | So 28.8.2010 10:08:21

                            Josher >> jistě, čistou pravdu a nic než pravdu, protože pravda a láska zvítězí i nad zeleninou

                              NJosher - Profil | So 28.8.2010 9:59:33

                              hraji >> Ale ta hůlka při šetrném zacházení vydrží hromadu let:-)

                                NJosher - Profil | So 28.8.2010 9:58:03

                                hraji >> Pravdu?

                                  Nhraji - Profil | So 28.8.2010 9:49:31

                                  Josher >> ahoj Pepo, jak se těšíš na cuketové hody?

                                    Nhraji - Profil | So 28.8.2010 9:48:52

                                    kakr >> by byla hůlka k rajčatům dražší než celá případná úroda, to by byl špatný obchod.

                                      NPavouk28 - Profil | So 28.8.2010 9:40:24

                                      hraji >> no chce to bud min prutu nebo se na cisteni vyflakonout :)

                                        NJosher - Profil | So 28.8.2010 9:39:10

                                        Dobré dopoledne skoro všem.

                                          Červené karty: Vondruš