Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Nkakr - Profil | So 28.8.2010 9:35:59

hraji >>
Máte děličku dát zemědělcům jako hůlku k rajčatům a na nové závody zakoupit novou děličku:-))

    Nhraji - Profil | So 28.8.2010 9:33:37

    Pavouk‌ >> Pavouk28 - 28.8.2010 9:31:12 >> tak to je ovšem důležitý faktor. Jak jsem viděl, někteří kolegové hned po závodě všechny pruty krásně očistí a uloží do obalů. Tak by se to mělo dělat, akorát by to balení trvalo dvě hodiny

      NPavouk28 - Profil | So 28.8.2010 9:31:12

      hraji >> jasne :) a taky uz ji skoro neobejmu prsty ..

        Nhraji - Profil | So 28.8.2010 9:27:24

        Pavouk‌ >> Pavouk28 - 28.8.2010 9:18:17 >> oškrabávat krmení z děličky, to je ještě brzy, ne? Sezóna ještě neskončíla. Nebo potřebuješ základ na namíchání krmení?

          NPavouk28 - Profil | So 28.8.2010 9:18:17

          zase se jeden našel :)))

            Nhraji - Profil | So 28.8.2010 9:11:52

            Pavouk‌ >> Pavouk28 - 28.8.2010 9:05:14 >> tak velitelsky rozhodni

              NFullnek - Profil | So 28.8.2010 9:11:26

              hraji >> Hahaha,tak přece se jeden chytil,se uklidni a běž si poskládat biče podle velikosti

                NPavouk28 - Profil | So 28.8.2010 9:09:29

                kakr >> podhradi ne, tam me to nijak neuchvatilo.. vypada to spis ze ted budem z delicky oskrabavat krmeni a po obede si zajdem pro 3 bedle k veceri..

                  Nkakr - Profil | So 28.8.2010 9:06:09

                  Pavouk‌ >> Pavouk28 - 28.8.2010 9:05:14 >>
                  Jeď do Podhradí, mladej může houbovat a Ty rybařit...

                    NPavouk28 - Profil | So 28.8.2010 9:05:14

                    hraji >> to si jeste rozmyslim.. :) mladej chce houbovat ja rybarit

                      Nhraji - Profil | So 28.8.2010 9:04:36

                      Pavouk‌ >> Pavouk28 - 28.8.2010 9:03:21 >> myslíš na ryby a nebo na houby?

                        NPavouk28 - Profil | So 28.8.2010 9:03:21

                        bry rano, slunce sviti ptaci rvou kytky smrdi tak hura na ne...

                          Nhraji - Profil | So 28.8.2010 9:01:57

                          A ostatním přeji krásnou sobotu.

                            Nhraji - Profil | So 28.8.2010 9:01:23

                            Fullnek >> Hele nutí tě někdo? Nenutí. Po pravdě mě tady vůbec nescházíš.

                              Nkakr - Profil | So 28.8.2010 8:53:27

                              Přeji dobrý den.

                                NBatuta - Profil | So 28.8.2010 8:43:16

                                Dobré ráno

                                  NMarge11 - Profil | So 28.8.2010 8:36:02

                                  Dobré ráno

                                    NMrKos - Profil | So 28.8.2010 8:04:34

                                    dobré ráno všichni

                                      NZajda - Profil | So 28.8.2010 6:08:09

                                      Tož dobré deň...Počasí sice nic moc, ale nedá se nic dělat, hrrrrrrrr na ně..:-)))

                                        NKraťas82 - Profil | So 28.8.2010 0:21:50

                                        twister >> Tak ze barynce drzim tlapky at se ji zadari!!!! A ty dokumentuj dokumentuj... :-))

                                          Červené karty: Vondruš