Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NKraťas82 - Profil | So 28.8.2010 0:19:39

clovek si o pul osmy odskoci na jedno a to je prispevku... to nikdy neprectu... :-))

    NMartin M. - Profil | Pá 27.8.2010 23:19:34

    twister >> ale strihej je az tesne pred pouzitim, nejlepe jen to mnozstvi, ktere hned nahazis do vody.

      NFullnek - Profil | Pá 27.8.2010 22:56:21

      To je hrozný po vás všechno zmonitorovat

        Nhraji - Profil | Pá 27.8.2010 22:31:25

        twister >> může to mít velký efekt, protože to je živá složka

          Ntwister - Profil | Pá 27.8.2010 22:19:38

          jsem se vrátil ze sběru rousnic, asi 40 kousků, napadlo mě jich pár nastříhat do krmení, má to nějakej velkej efekt?

            NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 21:55:28

            hraji >> O to to bude zajímavější.Pořád máte závody na řekách.Mušov nepočítám.

              Nhraji - Profil | Pá 27.8.2010 21:51:26

              Pavouk‌ >> Pavouk28 - 27.8.2010 21:43:48 >> na rybníku to bude asi úplně jiný závod, vůbec to neznám

                NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 21:45:05

                Zajda >> Já před chvílí sežral dobrýho půl kila rajčat a teď to zazdím něčím sladkým.

                  NPavouk28 - Profil | Pá 27.8.2010 21:43:48

                  hraji >> četl jsem na webu jehož jmeno nesmim vyslovit:))) no vzhledem k tomu ze tam nejedu...

                    NKamčatkyn - Profil | Pá 27.8.2010 21:37:24

                    Zajda >> nevim, zas tak se v broucich nevyznam, ale vzpomnel jsem si hnedka na nasi debatu, tak jsem to musel vyfotit - nalez byl v Brne - Cernovicich - centralni kompostarna Brno ....

                      Ntwister - Profil | Pá 27.8.2010 21:36:00

                      Zajda >> ahoj, jak to bere na Bečvě?

                        Nhraji - Profil | Pá 27.8.2010 21:34:58

                        Pavouk‌ >> Pavouk28 - 27.8.2010 21:28:00 >> dostal jsem sms, že se KP překládá na rybník, revír Markovka 1

                          NZajda - Profil | Pá 27.8.2010 21:33:35

                          hraji >> I nemá, ale už su přežraný ovocem a teď to ředím bílým..:-)

                            NZajda - Profil | Pá 27.8.2010 21:32:29

                            Josher >> To bych nesměl být líný jako veš...Bez smajliku, bohužel...

                              NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 21:32:16

                              hraji >> Jirko,já vím.To my se jen tak se Zajdem škádlíme:-))

                                NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 21:31:07

                                Zajda >> O udírně jsme se bavili asi před třema rokama.Já myslel,že už ji máš.Třeba takovou.

                                  NZajda - Profil | Pá 27.8.2010 21:31:05

                                  Kamčatkyn >> Ahoj..Tohle je asi samička...Kdysi dávno jsem jich měl několik vypreparovaných, ale někde jsem o ně přišel...Samečci měli parádní roh..:-)

                                    NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 21:28:43

                                    No co,já budu mít dietu asi zítra.Mladej bude cosi dělat z cukety.Sice jsme nachystali nějakou uzeninu a sýr.Ale nevím.Dotáhl od kamaráda z práce cuketu a recept.No uvidíme.

                                      NPavouk28 - Profil | Pá 27.8.2010 21:28:00

                                      hraji >> tak neni, ale o to vic by te to mohlo potesit :)

                                        NKamčatkyn - Profil | Pá 27.8.2010 21:26:31

                                        Zdravim,
                                        něco spešl pro Zajdu - je to už dlouho, kdy jsme se bavili o nosorožíkovi a ve středu se mi ho povedlo zachytit, ale bohužel jeho životní cesta byla už u konce ....

                                          Červené karty: Vondruš