Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NZajda - Profil | Pá 27.8.2010 21:25:40

Josher >> Ač napapaný, tak z toho, co jsi sem dal bych si ještě dal...:-) Já tu udírnu asi budu muset postavit...

    Nhraji - Profil | Pá 27.8.2010 21:25:14

    Josher >> no co asi, honí ho taky mlsná, stejně jako mě a na bílý sex má prázdno v lednici

      NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 21:22:50

      Zajda >> Copak tě tak nadzvedlo? :-))

        Ndany1 - Profil | Pá 27.8.2010 21:22:09

        hraji >> Tak přeju štěstí....a počasí..všem..hlavně pohodu a klídek..

          Nhraji - Profil | Pá 27.8.2010 21:21:11

          Pavouk‌ >> Pavouk28 - 27.8.2010 21:09:13 >> to není fér, ty to máš lehčí

            Nhraji - Profil | Pá 27.8.2010 21:19:54

            dany1 >> ano, o těch závodech ví nejvíc twister, zítra na ně jde

              NZajda - Profil | Pá 27.8.2010 21:18:30

              Josher >> To je na počuni..:-)))

                Ndany1 - Profil | Pá 27.8.2010 21:16:57

                hraji -Něco ste tady písali..o nějakých závodech..já se jen ptal..nic víc....

                  Ntwister - Profil | Pá 27.8.2010 21:16:24

                  hraji >> my jsme byli za tím dalasem a pak prej byla unavená no tak to máš těžký, dál závody tady nejsou poblíž, že?

                    Nhraji - Profil | Pá 27.8.2010 21:15:50

                    dany1 >> o jaké závody vlastně ani nevím, asi nějaké místní u Barynky

                      Nhraji - Profil | Pá 27.8.2010 21:14:56

                      twister >> tak to si Maruška bohužel vzpomněla dost pozdě. Protože kdyby to šlo, tak bych jí to navázal. :-) Jo a vyřiď jí, že se minulý týden nepřijela podívat do Přerova.

                        Ndany1 - Profil | Pá 27.8.2010 21:14:53

                        Tak se tady mějte..jen jsem se ptal.Ahoj.

                          Ntwister - Profil | Pá 27.8.2010 21:09:40

                          hraji >> teď jsem o tom mluvil s maruškou a říkala, že by jí to musel navázal hraji, aby chytala na plavanou :-)) jinak prej bude chytat na feeder

                            NPavouk28 - Profil | Pá 27.8.2010 21:09:13

                            hraji >> ja te presvedcim ze potrebujes tu 4 a 7 a ty me o te 9ce :)

                              NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 21:08:37

                              twister >> Ale když do toho jablka nastrouháš dostatek křenu,.............

                                NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 21:06:47

                                hraji >> To děláš chybu.V té kůži je nejvíc chutí.

                                  Nhraji - Profil | Pá 27.8.2010 21:04:30

                                  Josher >> no to se hluboce mýlíš, kuřecí je dietní, bych z toho otrhal kůži a bílé maso já mohu

                                    Ntwister - Profil | Pá 27.8.2010 21:04:06

                                    Josher >> no tak to už je lepší, ale vzhledem k tomu, že jím jabko, to není moc vhodná motivace .)

                                      NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 21:03:28

                                      hraji >> Jirko omlouvám se.Stejně by jsi to nejedl:-))

                                        NJosher - Profil | Pá 27.8.2010 21:02:15

                                        twister >> Tak trochu klobásek:-)

                                          Červené karty: Vondruš