Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NBatuta - Profil | Út 29.9.2009 20:31:42

Dobrý večer

    Nstetek - Profil | Út 29.9.2009 20:27:42

    Dickcz >> Je to strašný:-(Už se na to ani na tom netu nemůžu dívat.

      NDickcz - Profil | Út 29.9.2009 20:13:22

      Ať je Ostrava jaká chce, aspoň se tam hraje hokej. Kometa už zase teče.

        NNeo - Profil | Út 29.9.2009 20:06:11

        Zajda >> Smrtelně vážně, strávil jsem tam cca 5 let života a super.

          NJosher - Profil | Út 29.9.2009 19:55:13

          Taky jsem byl nedávno několikrát v Ostravě,ale že by mě přirostla k srdci to teda ne.
          Je tam ale příjeměji jak před 30ti lety:-)

            NZajda - Profil | Út 29.9.2009 19:49:55

            Neo >> To nemyslíš úplně vážně, že ne?:-)

              NMrKos - Profil | Út 29.9.2009 19:16:52

              Neo >> už dlouho jsem tam nebyl... bylo to jakési neutěšené, divné modré šaliny, málo semafórů, zácpy, lidi tam mluvijó divně, k tomu samej opálenej... fakt se mi to nelíbilo

                NMrKos - Profil | Út 29.9.2009 19:15:20

                kakr >> pravda, společného to má málo... elaborát a celou řadu stejných dalších teď nějakou dobu jen tak pod hlavu nevložím

                  Nkakr - Profil | Út 29.9.2009 19:13:28

                  MrKos >>
                  Soustruh nemá s předloženým elaborátem nic společného. Možná snad jen to, že si dáš blok pod hlavu, když za ním budeš odpočívat:-))

                    NNeo - Profil | Út 29.9.2009 19:11:47

                    MrKos >> Cos tam dělal nevím , ale Ostrava je krásné město.

                      NMrKos - Profil | Út 29.9.2009 19:08:34

                      zdar lidi, tož su tu ... řeknu vám, ta Ostrava je ale hnusný město

                      kdo pozná co novéhu budu po dnešku umět za soustruhem tak dostane pochvalu před nastoupenou jednotkou

                      sz a ostatní budu řešit zítra protože teď na to nemám čas

                      zdar

                        NHonzisx - Profil | Út 29.9.2009 18:01:10

                        Týpe_k >> Asi jo, k dokonalé technice je dlouhá a těžká cesta :D

                        My jsme málo trénovali, tak musíme makat...

                          NTýpe_k - Profil | Út 29.9.2009 17:57:12

                          Honzisx >> Ležení za soustruhem se taky školí?

                            Njepice - Profil | Út 29.9.2009 17:55:26

                            Honzisx >> ah tak. Kdo by to byl řekl.

                              NHonzisx - Profil | Út 29.9.2009 17:53:47

                              jepice >> na školení..

                                NZáplotník červený nepřehoditelný - Profil | Út 29.9.2009 17:52:46

                                Ahoj kluci a holci - jdu do aerobiku, tak myslete na mé utahané tělíčko.

                                  Njepice - Profil | Út 29.9.2009 17:49:24

                                  Dobrý den, tak koukám, že si tu Pepa žere jak pán a že arabáši nám mají kupovat klášter. No to jsou věci toto.
                                  Avšak MrKos je kde?

                                    NJosher - Profil | Út 29.9.2009 15:51:12

                                    sosed >> Pokud nabídne slušný love,tak vydělávej:-)

                                      Nsosed - Profil | Út 29.9.2009 15:21:10

                                      Zajda >> měls pravdu.. Dneska mě volala nějaká ženská z MF, že se jí dostala do ruky fotka toho přeplněnýho vlaku a prej jestli s ní o tom nechcu napsat příběh. To byla rychlost kurňa :-)

                                        Červené karty: Vondruš