Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NJosher - Profil | Út 29.9.2009 14:08:52

medvěd >> Né bylo to akorát,možná by to ještě trošku chtělo:-)

    Nmedvěd - Profil | Út 29.9.2009 13:38:53

    Josher >> ty hranolky jsou pro tři

      NJosher - Profil | Út 29.9.2009 12:50:51

      Red carp >> Redfish_Brno >> Tatarka by se k tomu nehodila a zvýšila by kalorickou hodnotu:-))

        NRedfish_Brno - Profil | Út 29.9.2009 12:48:26

        Josher >> Dietní hranolky? A tatarka tam nebyla? :-)

          NJosher - Profil | Út 29.9.2009 12:31:58

          Dnes se mě s ničím nechtělo moc dělat,tak jenom taková jednoduchá dietka:-)

            NJosher - Profil | Út 29.9.2009 12:02:24

            Dobré poledne národe.Všem obědvajícím přeji dobrou chuť.

              Nabul - Profil | Út 29.9.2009 10:59:48

              Ahoj zdravím jádro a vyrážím do práce zítra se snad stavím na Svitavu.

                NHonzisx - Profil | Út 29.9.2009 9:16:01

                MrKos >> Zdravím

                MrKos >> Víme kam, ale zase pěkně z ruky, to se nevyplatí :D Pro mě bude lepší přes Rosice...

                  NDickcz - Profil | Út 29.9.2009 8:49:51

                  Dobré...

                  Tak jsem byl včera po stááášně dlouhé době s plavačkou provětrat šupiny. Už i ty ostré 40+ mají rozsekané tlamičky :(

                    NZajda - Profil | Út 29.9.2009 8:14:47

                    Jarda Bořek Stavitel >> Ale ti to trvalo..:-)

                      NJarda Bořek Stavitel - Profil | Út 29.9.2009 7:59:58

                      Jsem to ale hulvát..
                      Dobrý den fšem.

                        NJarda Bořek Stavitel - Profil | Út 29.9.2009 7:53:23

                        Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Hele, já ti řeknu o dalším.. Stál v díře u bazénu, když tam ještě byla ta olemovaná šutrama s pískem v ní.. je to 10let.

                          NZajda - Profil | Út 29.9.2009 7:43:45

                          Dobré deň...:-)

                            Nhraji - Profil | Út 29.9.2009 7:26:55

                            Krásné úterní ráno a příjemný celý den kolegyně a kolegové.

                              NSoňour - Profil | Út 29.9.2009 6:33:36

                              Dobrý den

                                NPavouk28 - Profil | Po 28.9.2009 21:34:32

                                jepice >> no proto :)

                                  Njepice - Profil | Po 28.9.2009 21:28:36

                                  Pavouk‌ >> Pavouk28 >> no dobrá, moje chyba :-) opravuji na "způsob lovu salmonidů a lipanů" :-)

                                    NPavouk28 - Profil | Po 28.9.2009 21:26:12

                                    jepice >> lipan je salmonid? :)

                                      Njepice - Profil | Po 28.9.2009 21:24:24

                                      Pavouk‌ >> Pavouk28 >> když neexistovaly mušky, tak je chytali taky na červa nebo na jiné breberky. Ty vlastně obnovuješ starý způsob lovu salmonidů :-)

                                        NPavouk28 - Profil | Po 28.9.2009 21:22:39

                                        jepice >> myslim ze to pujde.. horsi je ze nemam rakosku.... no co pujde na cerva :)

                                          Červené karty: Vondruš